Plátýnkové masky s princeznami Disney z Actionu – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě obchodu Action jsem si koupila různé plátýnkové masky. Mezi ně patří i tyto čtyři kousky s princeznami Disney. Mám variantu s Popelkou, Sněhurkou, Jasmínou a jednou princeznou, kterou nejsem schopná identifikovat (moje znalost Disney je očividně tristní).

Plátýnková maska s neznámou princeznou:-D

Tato maska je určená pro hloubkové čištění pleti. Maska má mít vanilkovou vůni. Plátýnko e spíše širší, je dobře napuštěné a má barevný potisk. Vanilkovou vůni jsem úplně neznamenala, ale maska byla na pleti moc příjemná, nevysušovala. Přišla mi píše hydratační a výživná, než přímo čistící. Po sundání pleť nelepila.

Plátýnková maska Sněhurka

Druhou maskou je ta se Sněhurkou, která je určená pro relaxaci pleti. Obsahuje výtažky z broskví. Plátýnko je stejné jako u předchozí, jen je zde potisk jablek, což je docela vtipné. Maska byla na pleti příjemná, ale ze všech čtyř jsem zde zaznamenala asi nejmenší účinky.

Plátýnková maska Jasmína

Třetí maskou j ta určená pro hydrataci pleti. Obsahuje výtažky z pomerančů. Voněla pěkně, plátýnko mi dobře drželo a maska mě nijak nedráždila, i když jsem po sundání měla takové červené tváře. Ale pleť nebyla nijak podrážděná, opravdu byla příjemně vyživená a hydratovaná.

Plátýnková maska Popelka

Jako poslední tu mám masku s motivem Popelky. Maska by měla mít jahodovou parfemaci a je určená pro oživení pleti. Plátýnko bylo stejné, jen mělo odlišný potisk. Tato maska byla ze všech nejlepší, opravdu skvěle vyživila a hydratovala, tady jsem byla hodně nadšená.

Všechny masky se povedly, ale ta relaxační byla taková průměrná, kdežto varianta s Popelkou se fakt povedla. Masky stály pár korun, takže já jsem rozhodně spokojená. Víte někdo, o jakou princeznu se jedná u té první masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky s princeznami Disney z Actionu – recenze

  1. Stáňa

    Hani, já neidentifikovala ani Jasmínu, takže v tom nejsi sama :). Action u nás pořád nikde v dosahu není, takže v tam prodávané kosmetice mám nulový přehled. Ale mají prý u nás prodejnu otvírat (místo domácích potřeb, které mi teda budou trochu chybět), tak uvidím.
    Hezký den

  2. Lucie

    Ahoj, já bez váhání poznala jen Popelku a Sněhurku:-) Ale těmi obaly vypadají neskutečně lákavě, v Actionu ví jak zaujmout:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *