Plátýnkové masky PS… – recenze

Krásný den,

PS… je interní značka Primarku. Já jsem jejich masky dostala od Sabči jako dárek. Sabča mi posílala fotku s jejich stojanem, mají opravdu hodně variant. Já jsem dostala tři – hydratační s růží, hydratační s melounem a zjemňující s meruňkami.

Zjemňující plátýnková maska s meruňkou

Tato plátýnková maska obsahuje výtažky z meruněk, niacinamid a vodu z ledovce. Maska byla vyrobená v Jižní Koreji. Maska je určená na zjemnění pleti. Plátýnko má příjemný materiál, je hezky tenké, ale ten tvar mi úplně nesedl. Na pleti dobře drželo, vůně byla poměrně výrazně ovocná. Odpočívalo se mi s ní dobře, pleť hezky zklidnila, ale po sundání docela lepila.

Hydratační maska s růží

Druhou maskou je hydratační varianta s výtažky z růží. Já mám růže v kosmetice hodně ráda, přijde mi, že skvěle zklidňují pleť. Tato maska měla stejné parametry jako ta předchozí. Krásně voněla po růžích, to bylo opravdu povedené. Bohužel i zde po sundání byla pleť celkem ulepená.

Hydratační maska s melounem

Poslední maskou je hydratační, která obsahuje výtažky z vodního melounu a kyselinu hyaluronovou. Ta poměrně intenzivně voní po melounu, což není moje oblíbená parfemace v kosmetice (naopak mám velmi ráda meloun jako ovoce). Na pleti byla příjemná, ale opět po sundání ta pleť trochu lepila, což nesnáším.

Celkově bych hodnotila masky jako průměr. Mají příznivou cenu, příjemné plátýnko, pěkný obal a vůně. Po všech třech jsem byla docela ulepená. Žádnou další přidanou hodnotu kromě relaxace a určitého osvěžení jsem nezaznamenala. Přijdou mi ale lepší než ty od Nuagé nebo Elysium Spa, o kterých jsem psala nedávno.

Máte nějakou zkušenost s maskami z Primarku? Nakupujete v něm? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky PS… – recenze

 1. Stáňa

  Já jsem ještě nic z Primarku neměla. Když jsem šla tuhle kolem, tak jsem si původně chtěla nějakou masku koupit, ale když jsem viděla frontu u kasy, tak mne to přešlo 😀
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, já ke kosmetice z Primarku moc důvěru nemám, pomůcky ano, třeba houbička na makeup a tak jsou fajn, ale kosmetiku jsem odtud žádnou neměla. A lepivý pocit by mi vadil, nesnáším ho.

 3. Helena

  Hani, Primarku jsem byla poprvé před mnoha lety v Londýně, občas v Německu nebo Holandsku, což už je tak spousta let. Ten český jsem nikdy nenavštívila. Ráda jsem tam kupovala drobnosti do domácnosti, jednu deku mám stále, svíčky, dekorace, kosmetiku nikdy. Díky za info.
  Přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem taky v tom českém nikdy nebyla, za to znám britský, irský a německý. Když jsem tam byla poprvé, byla jsem okouzlená, dneska mě to zanechává chladnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *