Plátýnkové masky Organic Shop – recenze

Krásný den,

značku Organic Shop mám moc ráda, hlavně jejich tělové peelingy jsou moc fajn a taky cenově dostupné. V drogérii Rossmann jsem objevila i jejich plátýnkové masky. Koupila jsem si obě dostupné varianty – s kolagenem a s vitaminem C.

Platýnková maska Collagen Therapy

Tato maska je určená pro modelaci a lifting pokožky. Obsahuje výtažky z hroznů a kolagen. Maska by měla zvyšovat pevnost a pružnost pokožky, rostlinný kolagen by měl dodat pleti mladistvý vzhled. Maska měla takovou plastovou ochrannou folii, která je podle mě zbytečná. Plátýnko je docela široké, materiál je příjemný. Maska měla jemnou vůni, která nijak nedráždila. Na pleti byla moc příjemná, po sundání byla pokožka krásně vyživená a hebká.

Plátýnková maska Vitamin C Therapy

Druhá maska by měla obsahovat vysoký podíl vitamínu C a výtažky z guavy a papáji. Jedná se o antioxidační masku, kde by měla bojovat s příznaky stárnutí. Pleti by měla dodat zářivý lesk a celkově vylepšit její vzhled. Maska má stejné plátýnko jako ta předchozí a opět je zde úplně zbytečná ochranná folie. Vůně byla velmi jemná a příjemná. Pleť byla po aplikaci opravdu moc hezká, hebká a jemná.

Za mě se masky opravdu povedly, výsledky jsou jasně, vidět. Zajímalo by mě, jestli jsou i další varianty. Znáte tuto značku? Měli jste od ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Organic Shop – recenze

  1. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, já jsem od značky měla spoustu jejich peelingů a kdysi i tělový krém, tím to však hasne. Masky jsem zaznamenala až u tebe, já teď do Rossmannu nechodím, max. na jejich e-shop zrovna mám na cestě balíček.

  2. Lucie

    Ahoj, od téhle značky mám ráda jejich tělové peelingy, ale už jsem zkoušela i masku na vlasy a sprchový gel a taky jsem byla spokojená., Že mají plátýnkové masky jsem vůbec netušila, ale vypadají dost dobře:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *