Plátýnkové masky Nivea – recenze

Krásný den,

před několika týdny jsem si pořídila v DM drogérii dvě plátýnkové masky od značky Nivea. Ještě jsem je do této doby nezkoušela, tak jsem na ně byla zvědavá. Patří mezi dražší masky, každá stála přes 60 Kč, což mi přijde docela dost. Vybrala jsem si varianty Rose TouchHyaluron Cellular Filler.

Plátýnková maska Rose Touch

Tato maska je prezentována jako hydratační, obsahuje organickou růžovou vodu a kyselinu hyaluronovou. Po aplikaci by měla být pleť výrazně hydratovaná a rozjasněná. Plátýnko je světle růžové, velmi jemné, materiál je opravdu příjemný. Maska je dostatečně napuštěná a má jen lehkou parfemaci. Na pleti je maska velmi příjemná, osvěžující a opravu mohu potvrdit hydrataci. jsme spokojená i s tím, že pleť po sundání vůbec nelepí. Jen mě překvapily popisky na obalu, protože podle nich má maska bílou barvu a je tam růžová ochranná folie. To jsem tedy neměla:-D

Plátýnková maska Cellular Elasticity Reshape

Druhá maska je z řady Hyaluron Cellular Filler a je také na 10 minut. Tato maska obsahuje 20 ml pleťového séra s kyselinou hyaluronovou, kolagenem a elastinovým boosterem. Má fungovat na principu ochlazení pleti, která by po aplikaci měla být pevnější, hladší, svěží a hydratovaná. Tato maska už má ochranou folii a plátýnko je zde z jiného materiálu, který není tak jemný a hladký jako u verze Rose Touch. ochranná folie mi přijde jako naprostá zbytečnost. Čeho jsem si hned všimla, je velmi intenzivní parfemace, která mi tedy nevyhovovala. Ne že by mě nějak dráždila, ale nechápu, proč by maska měla být cítit, jako když jdete kolem nějaké parfumérie… Na pleti je jinak maska celkem příjemná, i když tvar mi tolik nesedl. Po aplikaci pleť nelepila, ale opravdu mi vadila ta výrazná vůně.

Obě masky byly v pohodě, ale ta Rose Touch je mnohem příjemnější. Ráda si ji koupím znovu, jen musím někde vychytat nějaké akce, je totiž dost drahá. Zkoušeli jste už nějaké plátýnkové masky od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky Nivea – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, já jí obyčejně kupuju za 50 kč tu Rose Touch a taktéž mi vyhovovala, kromě ní ne fajn i ta Q10 nebo Skin Detox, kdežto Hydra effect.

 2. Stáňa

  Hani, já jsem myslím žádnou masku od Nivey neměla, většinou sahám po něčem levnějším. Ale už jsem se aspoň naučila masky používat. Nečiním tak nijak často, ale obvykle jednou týdně si vzpomenu (většinou to patří k mé víkendové rutině).
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, od Nivei jsem plátýnkovou masku ještě neměla, možná vyzkouším, ale určitě jen v akci, přes 60Kč za jednorázovou masku je poměrně dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *