Plátýnkové masky Hej Organic – recenze

Krásný den,

v drogérii Rossmann jsem objevila pro mě novou a neznámou značku plátýnkových masek. Jmenuje se Hej Organic a je to německá firma. Koupila jsem si rovnou všechny tři varianty, které byly v nabídce. Jedná se tedy o masku relaxační, hydratační a antioxidační.

Relaxační a zklidňující maska

Tato maska je určená pro všechny typy pleti a je vyrobená z organické bavlny. Obsahuje extrakt z řas a zeleného čaje, což je kombinace, která by měla obnovovat rovnováhu pleti a zklidnit ji. Kromě toho bychom našli ve složení i matchu, jejíž úkolem je vyhlazení pleti a relaxace. Maska celkem pevné, ale tenké plátýnko, které je dobře napuštěné. Na pleti maska nijak nedráždila, ale po sundání docela lepila.

Ultra hydratační maska

Druhou maskou, kterou jsem testovala, je hydratační. Opět má plátýnko z organické bavlny se stejnými vlastnostmi jako u té první masky. Obsahuje výtažky z ovesného mléka a konopný olej. Tato kombinace by měla chránit pokožku před dehydratací. Zároveň by měla být bohatá na živiny a zlepšovat elasticitu kůže a zjemňovat ji. K tomu všemu jsou zde i omega 3 mastné kyseliny, jejichž úkolem je dodávat jas a mladistvý vzhled. Maska je na pleti příjemná, parfemace nic moc, ale on oves moc nevoní, že? Po sundání zase pleť lepila, ale asi tak půl minuty, pak se to všechno srovnalo a pokožka byla krásně vyživená a hydratovaná.

Antioxidační maska

Poslední maska je antioxidační maska z organické bavlny a měla by pleť chránit před vnějšími vlivy a zároveň vyživuje. Ve složení se nachází extrakt z kaktusu, arganový olej a výtažky z grepu. Právě grep je bohatý na antioxidanty a zároveň detoxikuje a hydratuje pleť. Maska je vhodná pro citlivou a normální pleť. Musím říci, že mi tedy vůbec nevoněla a byla jsem moc ráda, že jsem ji mohla sundat dolů. Pleť pak sice nelepila, ale vůbec nevypadal hezky a před večerní péčí jsem ji stejně ještě „umyla“ tonikem.

Značka Hej Organic vypadá sice zajímavě, ale ani jedna maska mě nezaujala a znovu je kupovat nebudu. Řekla bych, že Isana poslouží mnohem více a za mnohem méně peněz. Znáte tuto značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Plátýnkové masky Hej Organic – recenze

    1. ciculka Post author

      Ahoj Helenko,
      tady se fakt nevyplatí utrácet. Ale teď jsem testovala levnou masku od Isany a, panečku, ta byla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *