Knižní přírůstky: leden 2024

Krásný den,

lednové knižní novinky nejsou moc obsáhlé, protože toho zas tolik nevycházelo. Dorazil mi konečně balíček, co jsem objednávala už v prosinci a kde jsem měla i vánoční dárek pro tátu. V lednu mi přišel i jeden kousek v rámci spolupráce.

Spolupráce s Gradou

Z Grady mi dorazila kniha Kult, což je druhý díl s policistkou Minou Dabiriovou a mentalistou Vincentem Walderem. Autory tohoto románu jsou Henrik Fexeus a Camilla Läckberg.

Knihy Dobrovský

Asi o měsíc opožděný balíček obsahoval hned tři romance, které jsem si vybrala. Jako první tu mám třetí díl z městečka Lynnwood Falls od Helen Paris. Jmenuje se to Má cesta k tobě. Sabrina Jeffries vydala novou historickou romanci Hrabě pro Elizu, to jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít. Nakonec tu mám českou autorku, která píše pod pseudonymem Lucy Harris a její román má poutavý název S láskou tě nenávidím. Poslední jmenovanou knihu jsem už přečetla a poslala dál…

Vybírali jste si v lednu také nějaké nové knihy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Knižní přírůstky: leden 2024

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničkou, Mou cestu k tobě od Helen Paris máme společnou, kromě ní jsem si pořídila druhý díl Akademie Dunbridge a první díl jedné série od Mony Kasten s názvem Osamělé srdce. V únoru to pak byly kousky čtyři a všechny fantasy. V březnu bych též ráda něco pořídila 🙂

 2. Stáňa

  Hani, já jsem si sama koupila dvě detektivky a tři knížky mi přišly ze spolupráce s Gradou – ostatně dávala jsem se do článku o lednových nákupech, tak můžeš mrknout. Kult mám taky, ale mně přišel už před Vánoci (zato vánoční romace Vánoce na skotském hradě mi dorazila až v lednu)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   tak to jsme to měly přesně naopak. Je škoda, že máš vánoční romanci až nyní, ale já myslím, že to při čtení nebude zase tak moc vadit.

 3. Lucie

  Ahoj, žádnou z knih neznám a ani jsem delší dobu žádnou nekupovala, pokud nepočítám, že mi nějaké knihy přinesl Ježíšek, tak sama jsem si koupila knihy naposled tak na podzim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *