Plátýnkové masky Garnier – recenze

Krásný den,

při poslední slevové akci v Rossmannu jsem sehnala plátýnkové masky Garnier za výhodnou cenu (2 + 2 zdarma). Rozhodla jsem se, že vyzkouším varianty, které jsem měla jen jednou před dlouhou dobou nebo jsem je ani nikdy netestovala.

Hydra Bomb Kyselina hyaluronová a sakura

V růžovém sáčku se ukrývá maska, která by měla tolik aktivních látek, kolik je v jedné lahvičce séra. Je určená pro oživení jasu, ve složení najdete kyselinu hyaluronovou a extrakty ze sakury. Je vhodná pro citlivou pleť. Plátýnko je mnohem lepší, než když Garnier přinášel poprvé plátýnkové masky na český trh. Maska byla na pleti velmi příjemná. Po sundání zůstal na pleti takový mastnější film, který mě úplně neuchvátil. Takže tuto hodnotím jako průměr.

Hydra Bomb Kyselina hyaluronová a zelený čaj

V zeleném pytlíčku je maska, jež je určená pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a zelený čaj a mělo by se jednat o super hydratační a čistící masku. Pleť by měla být aplikaci hydratovaná, osvěžená a vyčištěná. Plátýnko je příjemně jemné, dostatečně napuštěné a má dobrý tvar, takže na obličeji skvěle drží. Maska má velmi jemnou vůni, lehce svěží, což se mi líbilo. Pleť skvěle zklidnila (použila jsem ji po čištění a trhání obočí). Po sundání pleť nijak nelepila, zbytek séra se hned vstřebal. Byla jsem spokojená s tím, že pleť je opravdu hydratovaná, zklidněná a hladká.

Hydra Bomb Kyselina hyaluronová a levandule

Fialkový pytlíček koresponduje s barvou levandule, kterou bychom měli najít ve složení. Maska je vhodná pro unavenou pleť a měla by bojovat proti projevům únavy a vyčerpání. Obsahuje výtažky z esenciálního levandulového oleje a je určená pro citlivou pleť. Ta by po aplikaci měla být vyhlazená, uvolněná a samozřejmě hydratovaná. Plátýnko je stejně příjemné jako u předchozích masek, vůně byla jemná, levanduli jsem v ní necítila. Po sundání byla pleť ale hodně ulepená a vůbec se mi nelíbilo, jak vypadá – taková matná, lepivá, jakoby špinavá. Za mě se tedy tato maska moc nepovedla.

Hydra Bomb Kyselina hyaluronová, mořská voda a chrpa

Poslední maskou je kousek v tmavě modrém sáčku, který je určený pro unavenou a citlivou pleť. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, vodu z mořských hlubin a výtažky z chrpy. Je vhodná pro regeneraci, extrémní hydrataci a měla by revitalizovat kožní bariéru. Plátýnko má příjemný materiál a je dostatečně napuštěné, ostatně stejně jako ostatní masky z dnešního článku. Po aplikaci by měla být pleť osvěžená, hydratovaná a hladší. Na pleti byla maska velmi příjemná, po sundání pleť ještě chvilku lepila, ale pak se to zlepšilo a byla v pohodě.

Jsem ráda, že jsem po delší době mohla zase vyzkoušet nějaké masky Garnier, ale že bych z nich byla nějak extrémně uchvácená, to opravdu ne. Rozhodně mají mnohem lepší plátýnko, než mívali dříve. Z dnešního článku je nejlepší rozhodně ta zelená, ta mi sedla nejlépe. Nejhorší byla varianta s levandulí a se sakurou. Myslím si, že náš trh nabízí mnohem lepší a účinnější masky než ty od Garnier. Často jsou i za lepší cenu (Avon, Oriflame, Derma V10, Korika apod.).

Jaký máte vztah ke Garnier maskám vy? Která varianta je vaše oblíbená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Garnier – recenze

 1. Helena

  Hani, tak tady zhodnotí krásné obaly, ale zkoušet nebudu. Garnier mi jako značka fakt nesedí, respektive díky tomu se jí roky vyhýbám. Je přece dost jiných, že…
  Měj hezký den. helena

 2. Stáňa

  Hani, já zatím snad ani žádnou masku od Garnieru neměla. Ale stejně jako ty jsem využila akci v Rossmannovi (já tedy tu předchozí 2+1) a koupila jsem si 3 na vyzkoušení. Ale ještě na ně nedošlo.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, z těchto jsem měla tu poslední a byla v pohodě, ale obecně Garnier masky jsou za mě lepší průměr, rozhodně nejsou top, co bych si na pleť mohla dát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *