Plátýnkové masky Frudia – recenze

Krásný den,

od Sabči jsem dostala velmi bohatý vánoční balíček s kosmetikou, kde jsem kromě jiného objevila i značku Frudia. Tu vůbec neznám, ale podle popisů by se mělo jednat o korejskou značku. V balíčku jsem měla dvě plátýnkové masky a tělový krém. My se dnes podíváme právě na ty masky, které mám ve variantě Calming a Purifying.

Plátýnková maska My Orchard Squeeze Mask Peach

Zklidňující maska by měla obsahovat výtažky z broskví, který je bohatý na aminokyseliny. Díky tomu by pleť měla být rozjasněná, plnější a hydratovaná. Maska intenzivně voněla po broskvích, což se mi líbilo, je to moje oblíbená vůně. Plátýnko bylo docela zvláštní, nejvíce mi materiálově připomínalo gázu. Bylo každopádně dostatečně napuštěné. Na pleti je maska velmi příjemná, po sundání nezanechává ulepený pocit a opravdu hezky hydratuje. Měla jsem pocit, že není třeba používat sérum, opravdu jsem byla spokojená.

Plátýnková maska My Orchard Squeeze Mask Mango

Čistící varianta masy obsahuje výtažky z manga, kde by měla být použita speciální technologie, při které se za studena lisuje ovoce. Díky extraktu z tropického ovoce má maska hydratační účinky a výtažky z manga by měly zjemnit texturu pleti. I zde je takové zvláštní plátýnko. Maska voní velmi sladce po tropickém ovoci, jen mango zde necítím. Tato maska mě trochu štípala na pleti a po sundání byla pleť lehounce lepivá, ale ještě to bylo na hraně snášenlivosti.

Obě masky jsem moc ráda vyzkoušela, ale více mi vyhovovala ta zklidňující s broskví, která fungovala opravdu skvěle. Jsem moc ráda, že jsem mohla zase vyzkoušet nějakou novou značku, to mě vždy baví. Záte vy značku Frudia? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Frudia – recenze

 1. Helena

  Hani, opět neznámé kousky. Čekáme velkou návštěvu, večer by se nějaká maska určitě hodila…
  Posílám pozdravy, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   moje pleť mi jasně dává najevo, když nějakou masku chce. Je toho na mě nyní hodně, tak se musím opravdu dost snažit.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, značku jsem objevila až když jsem ti něco vybírala a zaujaly mě ty hravé obaly, jsem ráda že ti alespoň jedna z nich seděla.

  Měj se hezky,
  S.

 3. Lucie

  Ahoj, značka mi vůbec nic neříká, ale podle obalu vypadají lákavě, to ovoce na nich..Asi, kdybych je někde viděla, tak bych neodolala.

 4. Stáňa

  Hani, taky značku neznám (ale u mne to není nic mimořádného). Masky mají každopádně hezký obal a podle recenze to vypadá, že jsou docela fan.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *