Plátýnkové masky 7th Heaven – recenze

Krásný den,

na eshopu pinkpanda.cz jsem si nedávno objednala nějaké masky značky 7th Heaven. Do oka mi padly kromě jiného i jejich plátýnkové masky s potiskem zvířátek. Jedna stála 74 Kč, což je poměrně dost. Vybrala jsem si variantu Kitten a Panda.

Plátýnková maska Kitten

Tato maska obsahuje výtažky z okurky a aloe vera. Slibuje zjemnění, hydrataci a pocity hebkosti. Plátýnko je poměrně pevné, má na sobě potisk koťátka a je spíše lehce podprůměrně napuštěné. Má hodně velké otvory na oči a ústa, ale je o něco lepší než u verze Panda. Na pleti je maska moc příjemná, hezky zklidňuje a celkem slušně drží. Po sundání je pleť v pohodě, je hlavně zklidněná a osvěžená.

Plátýnková maska Panda

Tato maska obsahuje extrakty z kokosu a banánu. Slibuje hydrataci a zvlhčení pleti. Má výraznou kokosovou parfemaci, banán jsem vlastně vůbec nepostřehla. Plátýnko je slušně napuštěné, má potisk pandy a docela tenký materiál. Velikým problémem jsou otvory na oči a rty – jsou obrovské, maska pořádně nepokrývá plochu obličeje, všude jsou ty otvory. Po sundání byla pleť poměrně nepříjemně ulepená a celkově se mi její vzhled vůbec nelíbil.

Tyto masky jsou poměrně drahé, takže jsem dost nespokojená s výsledkem. Ta Kitten verze je taková průměrná a dá se běžně použít. Panda byla opravdu příšerná, ta mě hodně štvala. Zkoušeli jste nějakou plátýnkovou masku od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Plátýnkové masky 7th Heaven – recenze

  1. Stáňa

    Hani, já jsem plátýnkovou masku od 7th heaven žádnou neměla (a když vidím tvou recenzi, tak asi ani nemám moc chuť nějakou zkoušet), ale měla jsem pár slupovacích a ty byly až na jednu výjimku celkem fajn. Považovala jsem proto 7th heaven mezi maskami za dost dobrou značku.
    Hezký den

  2. Helena

    Jak čtu, patří k těm dražším a zase taková pecka to není. Ten ulepený pocit fakt nesnáším…
    Hani, měj hezkou sobotu, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *