Dubnový nákup The Body Shop

Krásný den,

v dubnu proběhly u nás ve škole maturitní písemné práce a já jsem si jako odměnu za opravování pořídila nějaké pěkné věci od The Body Shop. Měli slevu 40 %, což je docela dost. Vybrala jsem tam ještě jednu drobnost pro mamku k svátku, ostatní věci jsou moje.

Zaujaly mě jejich masky na oči. To je produkt, který používám ráda a pravidelně. Hodně času trávím čtením a koukáním do počítače, takže mám oči často unavené a mhouřím je. Jedna maska bez slevy stála 149 Kč. Vybrala jsem si chladivou variantu s okurkou a  druhá je z kolekce Svěží liči.

Z řady svěží liči jsem si vybrala i nějakou tělovou péči. Konkrétně se jedná o nadýchané tělové máslo Svěží liči (549 Kč před slevou) a sprchový krém Svěží liči (209 Kč). Říkala jsem si, že na jaro by vůně liči mohla bý příjemně osvěžující.

Protože jsem doma dodělala téměř všechny sprchové gely, dopřála jsem si ještě jednu sadu tělové péče. Tentokrát je to řada Osvěžující limetkový květ, kde mě zaujal tělový jogurt (399 Kč před slevou) a sprchový gel (209 Kč).

Poslední tři produkty pro mě představují plátýnkové masky, kde jedna vyšla před slevou na 149 Kč. Jejich masky jsem nikdy neměla, tak jsem velmi zvědavá. Vybrala jsem si hydratační variantu s aloe vera, rozjasňující s vitaminem C a Edelweiss.

Jako poslední tu mám ještě dárek pro mamku. Už jsem jí ho dala a ona můj blog nečte, takže o něm mohu klidně psát. Jedná se o sadu tří malých krémů na ruce. Set stál 429 Kč. Uvnitř je krém s vůní jahod, růžového grepu a růží.

Po slevě 40% jsem za vše zaplatila celkem 1692 Kč. The Body Shop patří rozhodně mezi ty dražší značky, nepředpokládám, že bych tam nakupovala nějak extra často. jsem hodně zvědavá na to, jaké budou ty masky, když byly docela drahé. Znáte tuto značku? Máte rádi jejich produkty? Jak se odměňujete vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Dubnový nákup The Body Shop

 1. Helena

  I já jsem zvědavá na tvé hodnocení. Tělový jogurt jsem jednou měla (byl to dárek) a úplně nadšená jsem z něj nebyla.
  Hani, měj příjemný den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, to jsou krásné kousky. Já jsem od značky nikdy nic neměla, ale obaly maj moc hezký designově, slyšela jsem taky dost o jejich tělových máslech.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   rubrika knihy tu pořád je, je v sekci kultura. Příští týden vyjde minimálně jedna knižní recenze:-)

 3. Lucie

  Ahoj, značku znám, dřív jsme si ji hodně dávaly jako dárečky s kamarádkami nebo kolegyněmi. Taky bych tam někdy mohla zajít se odměnit:-) Jinak se mi líbí úplně všechno, co sis pořídila, ty vůně zní lákavě a věřím, že tak i voní:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *