Peeling a sprchový gel Wellness & Beauty

Krásný den, 

mám pocit, že tu už dlouho nebyla nějaká kosmetická recenze. To se musí samozřejmě napravit:-) Už před delší dobrou jsem si v drogérii Rossmann pořídila od jejich interní značky Wellness & Beauty duo sprchového gelu a tělového peelingu. Vybrala jsem si jemnou parfemaci The Balance of Ayurveda s bambusem a lotosem. Jedná se o sladší pudrovou vůni, která není nijak výrazná a na těle jsem ji po umytí nijak zásadně necítila.

Tělový peeling The Balance of Ayurveda

Peelingy mám ráda, nejvíce cukrové nebo solné, protože ty opravdu dobře obrousí starší šupinky kůže. Tento peeling je ale jiný, je velmi jemný. Konzistence je krémovo gelová, má velmi jemná zrníčka, nic hrubého. Určitě se hodí na citlivou pokožku, popřípadě na každodenní použití, ale já mám raději jiné typy. Oceňuji praktické balení, kdy tuba stojí na víčku. To je klasické odklápěcí a dobře se s ním manipuluje, nehty jsem si u toho nezničila. Tuba je hodně měkká, takže na konci se mi dobře stlačila a já jsem vše vymáčkla.

Sprchový gel The Balance of Ayurveda

Gel je v plastové lahvičce s „promačkávacím“ víčkem, což je fajn, protože si nijak neničím nehty a ani neztrácím uzávěr. Gel má klasickou konzistenci, kterou má třeba i Balea. Pěnivost je celkem průměrná, mám ráda hodně pěny, škoda… Trochu mě gel vysušoval, musela jsem se hned namazat. Nijak zvlášť mě neokouzlil a nemám pocit, že byl třeba lepší než již zmiňovaná Balea za dvacku…

Jak jsem se na tuto řadu kosmetiky těšila, tak z ní mám takové rozpačité pocity. Sice to není úplně propadák, ale peeling bych mohla mít hrubší, gel by mohl více pěnit a méně vysušovat. Oba produkty by mohly na těle mnohem více vonět… Nejsem si moc jistá, jestli si od této značky ještě něco koupím. 

Znáte značku Wellness & Beauty? Jaká je Vaše oblíbená značka sprchových gelů a peelingů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Peeling a sprchový gel Wellness & Beauty

 1. Helena

  Haničko, děkuji za vyzkoušení! Obaly znám, doma jsem tyhle produkty nikdy neměla.
  Sprchové gely mám ráda od Avonu. Ty vyhovují celé rodině.
  Měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   Avon je moje oblíbená značka, ráda si kupuji jejich produkty už asi od 15 let:-) Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, značku vídám v Rossmannu, ale nijak zvlášť mně nezaujala. Sprchové gely si většinou vybírám od Balei a Isany, a pak ty co jsou zrovna v akci- Fa, Avon, Dove..Peelingy už kupuji jen ty od Ziaja.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, peelingy od Ziaji mám taky moc ráda:-) Nějaký Dove sprchový gel bych si chtěla na podzim koupit, ale nejdřív dodělám ještě ten poslední sprcháč, co mám doma.

 3. Zuzka

  Ahoj, na pohľad vyzerajú veľmi dobre aj gél, aj peeling. U nás Rossmann nie je, takže značku nepoznám. Moje obľúbené sprcháče sú od Baley, Nivey, Avonu a teraz som náhodou siahla po sprchovom kréme od Traclemoon (Wild cherry) a tá vôňa, je skvelá, vonia celá kúpeľňa 🙂
  Peelingy často používam od Organic shopu a od Dove.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   u nás v Příbrami dlouho nebyl, tak jsem se vždy těšila na přednášky na Matfyzu, protože tam byl hned vedle fakulty. Měla jsem to jako takovou odměnu – vždy jsem si tam něco koupila po těch několika vyčerpávajících hodinách matiky. Balea, Avon – to mám taky ráda. Niveu nemám tolik prozkoumanou, ale nikdy jsem s ní neměla problém. Na třešňové parfemace musím být opatrná, protože třeba Sakura z Rituals mě strašně vadí, z ní bych zvracela. Organic Shop jsem taky zkoušela, ze dvou parfemací jsem byla nadšená a další dvě byly i na mě strašně chemické. Dove peelingy jsou ale moc příjemné.

 4. Stáňa

  Já jsem od značky Wellness &beauty myslím kdysi měla cestovní balení sprcháče s vanilkovou vůní. Nebyl špatný, ale tak úžasný, že bych sháněla velké balení, to taky ne.
  Jinak peelingy nepoužívám (jen se pořád chystám) a sprcháče dostávám většinou jako dárek… (nebo koupím, co je v akci)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si už život bez peelingů neumím představit, mám je ráda na skoro všechny části těla:-) Taky dostávám sprchové gely hlavně jako dárky, ale doma už mám jen jedno neotevřené balení, takže se těším, až na podzim půjdu do drogérie nějaký konečně vybírat já sama:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám z Oriflame zrovna načatý gel na obličej a jsem moc spokojená. Byl levný, je ho celkem dost a dobře funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *