Peeling a sprchová pěna Argan od Isany – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si v Rossmannu koupila novou limitovanou edici Argan. Vybrala jsem si dva kousky, sprchovou pěnu a tělový peeling. Měli v nabídce více věcí, třeba tělový olej, ale mě zaujaly nejvíce tyto dva kousky. Mám limitky z Rossmanna ráda, kupuji je často.

Tělový peeling Argan

Peeling, jak už název napovídá obsahuje arganový olej, což je hodně znát i z parfemace. Já ho tedy nemám moc ráda jako vůni, takže tady úplně chválit nebudu. Peeling je v praktickém balení v podobě plastové dózy se šroubovacím víčkem. To mi vyhovuje, vydolovala jsem z piksly úplně vše. Peeling je krémové konzistence a intenzita hrubosti je neuvěřitelně nízká, téměř zrníčka necítíte. Jestli se těšíte na nějakou pořádnou exfoliaci, tak tady fakt spokojení nebudete.

Sprchová pěna Argan

Druhým testovaným kouskem je sprchová pěna, která také obsahuje arganový olej a voní po něm. Pěna je klasické kovové lahvi s automatickou pumpičkou, která dělá pěnu opravdu nádherně bohatou a nadýchanou. Konzistence je skvělá, na pleti je moc příjemná a řekla bych, že nijak podstatně nevysušuje (já se musím vždy po sprše mazat, ale tady to není nutné hned bezprostředně). Já pěně nemám co vytknout, jen bych byla raději, kdyby voněla trochu jinak, ale tady je opravdu autentická vůně arganového oleje.

Co se týče této limitky, mohu vám doporučit určitě tu pěnu, ta je úplně skvělá, pokud vám nevadí parfemace. Peeling je za mě hodně slabý, tady moc nadšená nejsem. Předchozí limitka Calm byla podle mě mnohem lepší. Voní vám arganový olej v kosmetice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Peeling a sprchová pěna Argan od Isany – recenze

 1. Helena

  Hani, mě vůně arganu nevadí, takže jestli pěna ještě bude ke koupi, jdu do ní :o)
  Děkuji za tvé hodnocení a přeji hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Já jsem tuto limitku nezaznamela. Ale stejně tu mám ještě sprchových produktů docela dost, tak po pěně asi už ani koukat nebudu. A peeling evidentně nestojí za to.
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si dělala zásobu v Rossmannu, kde byla akce 2 +1 na sprchové gely, tak mám nyní taky zásobu. To mi určitě do léta vydrží.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   to jsem zvědavá, co na to budeš říkat. Calm limitka se tedy za mě hodně povedla, krásná vůně a plně funkční produkty.

 3. Lucie

  Ahoj, limitku jsem potkala, nicméně mě to nepovzbudilo k tomu něco z toho zkoušet, právě kvůli té vůni, jsem ráda, že jsem odolala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *