Paletka White Noise od Makeup Obsession – recenze

Krásný den,

paletky očních stínů mám z dekorativní kosmetiky asi nejraději, ale to jste už nejspíš pochopili:-) Na eshopu pinkpanda.cz jsem sehnala v akci za 135 Kč paletku White Noise od značky Makeup Obsession, což by měla být sesterská značka Makup Revolution London. Nedávno jsem vám zde představila už jednu krásku od stejné značky, Under Cover.

Paletka má pěkné pevné kartonové balení se zavíráním na magnet, což se mi moc líbí. Uvnitř najdete devět stínů a malinké zrcátko. Stíny jsou opravdu malé, tak akorát na štětec, swatche prstem se mi tedy dělaly hodně špatně. I zde jsou matné a třpytivé barvy, odstínově mi to přijde jako velmi praktická záležitost. Je zde světlý matný stín na celé víčko, matná středně hnědá do přechodu a tmavá na zvýraznění vnějšího koutku očí.

I zde swatche prstem paletce spíše škodí, vůbec se mi nepodařilo docílit stejné intenzity jako u práce se štětcem, takže se jen fotkou se swatchnutými barvičkami neřiďte. V paletce jednotlivé stíny trochu práší, ale na očích je to už v pohodě. Pracuje se mi s nimi dobře, líbí se mi, že fialové barvy opravdu zůstávají krásně studené a plné fialových pigmentů (na mých víčkách se fialová často proměňuje na růžovou, což nesnáším). trochu slabší je zde výdrž, Under Cover je v tomto ohledu lepší.

I když bych nedala této paletce 100%, používám ji moc ráda, protože ty barvy jsou hodně povedené a v mojí sbírce i dost unikátní. jak se vám líbí barevné složení paletky? Máte rádi studené barvy při líčení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka White Noise od Makeup Obsession – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, paletka vypadá hezky, já se rovnou přiznám, že jsem si vyloženě studenou paletku nikdy nepořídila, od včerejška testuju Born to run a i ta je plná teplých z většiny. Docela jsi mě teď navnadila na tu novou Catrice paletku, ale asi si jí pořizovat nebudu mám toho teď doma v paletkách víc než kdy jindy.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já zase nejsem vyloženě na ty teplé barvy, nemám na ně pleť. Novou Catrice paletku rozhodně chci, asi si pro ni pojedu o víkendu:-D

 2. Lucie

  Ahoj, raději mám teplejší barvy, ale to by mi rozhodně nebránilo si tuhle paletku pořídit, vypadá moc hezky a myslím, že bych ji využila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *