Paletka týdne – Garden of Eden, Sleek

Krásný den, 

dneska se v rubrice Paletka týdne podíváme na skoro historický skvost – Garden of Eden od značky Sleek. Já sama ji mám doma už aspoň tři roky a mám ji hodně ráda. Je vám určitě jasné proč – to ta zelená barva. Kupovala jsem ji podle mě ještě na eshopu u PLH, když měla v nabídce právě Sleek a Milani. Dnes ji pořád seženete na různých eshopech a vyjde na cca 300 Kč.

Obal je obyčejný plastový. Celý černý, matný, jen slovo Sleek je lesklé. Mám doma asi deset paletek od Sleeku a všechny mají stejný vzhled, což je děsné, když nějakou hledáte. Buď ji musíte otevřít nebo si vzadu přečíst název. Jinak to prostě nepoznáte:-)

na obalu je vše vidět

Bohužel mi asi před třemi týdny kocour paletku shodil na zem a trochu se mi nalomil kloub u zavírání, takže na cesty to už asi nebude. Ale jinak toho dala hodně. Obsahuje zrcátko, aplikátor a dřív tam byla folie s názvy stínů, ale to jsem samozřejmě hned ztratila (stejně jako aplikátor:-).

ten bordel všude

Stíny jsou barevně moc hezké, sytě pigmentované, ale fakt práší. Schválně jsem vám ji nafotila po jednom líčení a přenosu z ložnice do obýváku. Ty třpytivé jsou neskutečně pigmentované, měkké, máslové, dobře se nanáší a blendí. Ty matné jsou sušší, ale pořád se s nimi velmi dobře pracuje.

Výdrž je velmi dobrá, dají mi bez problémů celý den. Maluji se v šest ráno, domů přijdu kolem čtvrté, ale odlíčím se třeba až večer. Odličují se dobře a rychle.

horní řada stínů

spodní řada stínů

Dneska tu mám i pokus o vyfocení makeupu:-D Fotky berte s rezervou, já se neumím sama vyfotit:-) Do záhybu jsem použila matnou hnědou a vystínovala jsem s ní celé víčko a spodní linku. Do vnitřního koutku jsem nanesla třpytivou bronzovou, do středu jsem dala třpytivou zelenou a vnější koutek jsem ztmavila tou matnou tmavě zelenou. Tu samou barvu jsem dala na spodní linku a ztratila ji tou hnědou.

Celé oko jsem orámovala černou linkou od Reginy. Na pleť jsem použila matující bázi od Lorealu, makeup od Rimmelu, pod oči jsem nanesla korektor Fit Me od Maybelline a vše jsem zapudrovala transparentním pudrem Catrice. Tváře jsem vystínovala konturovacím triem od Astoru. Obočí jsem jen přetřela hnědou řasenkou od Essence a na řasy jsem nanesla moji oblíbenou  černou řasenku Coselle. Rty jsem zvýraznila balzámkem od Essence.

Vytvořila jsem během týdne ještě několik dalších looků, ale nic jiného jsem už nenafotila:-) Sleek je moje oblíbená značka, právě jejich stíny používám velmi ráda. Toto je asi moje nejoblíbenější varianta, to hlavně kvůli té zelené barvě. Ale určitě jste si všimli, že už v těch fialkových je také pořádná díra:-) Jak jste na tom se zelenou barvou Vy? Máte pro ni také slabost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Paletka týdne – Garden of Eden, Sleek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *