Paletka Popcorn Balls od Too Faced – recenze

Krásný den,

v lednu jsem na eshopu Sephory objevila tuto paletku očních stínů. Jmenuje se Popcorn Balls a vydala ji značka Too Faced. Já mám stíny této značky hodně ráda, takže jsem se na ni těšila. Fotky na eshopu docela klamou, co se týče barev – tam to vypadalo na kombinaci fialkové a khaki, což je tedy hodně vzdálené realitě.

Paletka je z pevného kartonu, má magnetické zavírání. Uvnitř najdete poměrně velké zrcátko a celkem osm očních stínů v matné nebo třpytivé variantě. Barvy jsou všechny v teplých tónech, ale není to moc agresivní, takže je bez problémů taky vynosím.

Ty matné jsou moc hezky pigmentované a celkově se s nimi pracuje dobře. Co se týče třpytivých, tak musím říci, že to Too Faced umí i lépe. Ty stíny by mohly být máslovější, odstín I´m Popular je docela křídový a Sticky & Sweet zase hodně drobivý a spíše je složený z mnoha třpytek, než že by to byl konzistentní stín. Deck The Balls je naopak úplně v pohodě a snadno se s ním pracuje.

Barevné složení je jinak v pohodě, snadno s paletkou vytvoříte denní líčení i něco dramatičtějšího na večer. Výdrž stínů je slušná tady Too Faced prostě funguje dobře. Škoda těch několika třpytivých odstínů, s nimi je trochu více práce.

Jak se paletka líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Popcorn Balls od Too Faced – recenze

 1. Helena

  Hani, na večerní léčení asi není špatná, i když některé barvičky by mi asi zbyly. Třeba ta oranžová, neumím si představit, kam bych si ji dala :o)
  Měj příjemný pátek, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám pořád nejhezčí vzpomínky na moji první paletku od nich – Chocolate Gold. Už jsem ji celou dodělala, ale ta byla!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *