Paletka očních stínů Ultimate Utopia od Nyxu

Krásný den,

v před několika měsíci jsem si konečně pořídila první paletku od známé značky Nyx. Ačkoliv v Americe je Nyx vedena jako drogérková značka, u nás ji seženete spíše na eshopech nebo v jejich specializovaných prodejnách. Četla jsem, že by nějaké menší stojany měly být i v některých Rossmannech, ale u nás není ani v jednom. Já jsem ji koupila na ehopu pinkpanda.cz. Já jsem si vybrala paletku Ultimate Utopia, která kombinuje teplé i studené odstíny. Cena byla 383 Kč.

Paletka má hodně jednoduché plastové balení. Není nijak extra pevné nebo bytelné. Vrchní víčko je průhledné, takže vidíte, jaké barvy paletka obsahuje. Uvnitř je celkem 16 barev, přičemž, některé stíny jsou výrazně třpytivé, jiné obsahují jen jemný shimmer. Několik barviček je krásně matných. Uvnitř není žádný aplikátor a ani zrcátko.

Skladba barev se mi moc líbila a těšila jsem, že to bude ideální malá paletka na cesty, protože je tu hodně stínů na kombinování. Nyx je hodně chválená značka, jejich stíny obzvlášť, a proto mě docela nemile překvapily některé vlastnosti. Zaprvé musím říci, že barvy při nanášení štětcem nejsou moc intenzivní. Za druhé je tu hned několik odstínů, které se tváří studeně, ale po aplikaci jsou dost teplé (např. hnědá). Posledním výrazným negativem je výdrž, která je tedy dost průměrná. Přirovnala bych to k nějakým méně povedeným kouskům od Essence.

Jsem ráda, že jsem si konečně koupila paletku od Nyxu, protože jsem po nich pokukovala už dlouho. Zároveň jsem ale docela zklamaná z jejích vlastností, i když se mi ty barvy pořád líbí a líčení s ní se mi povedla. Znáte značku Nyx? Máte nějaký oblíbený produkt od této značky? Jaké stíny právě teď používáte? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka očních stínů Ultimate Utopia od Nyxu

 1. Helena

  Tady musím říct, že barevné složení by pro mě nebylo a tvá slova o kvalitě… Určitě se bez ní obejdu.
  Haničko, měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   mně se barevné složení líbí, i když nejsem moc veliký fanoušek teplého líčení. Mrzí mě ty další negativní vlastnosti.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   občas to nevyjde a je to škoda:-) Já tu paletku samozřejmě nějak dopotřebuji, ale ta výdrž mě prostě mrzí.

 2. Stáňa

  Hani, na pohled se mi líbí velikostí – je taková příjemně malá. Barveně by mi už asi tolik nevyhovovala, i když zas plus je, že ta paleta barev je poměrně široká. Ale jinak koukám spíš samá negativa. Takže recenzi beru tak trochu jako varování :).
  Měj se fajn

 3. Lucie

  Ahoj, já třeba od NYX mám ráda jejich transparentní pudr, make-up Can’t Stop Won’t Stop, fixační sprej.. Jejich paletky z mého pohledu haprují kvalitou, nějaké jsou fajn a nějaké jsou zklamání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *