Paletka očních stínů Enchanted od Makeup Revolution

Krásný den,

jestli trochu sledujete novinky v dekorativní kosmetice, tak vám určitě nemohly ujít paletky očních stínů z edice Forever Flawless od značky Makeup Revolution London. Já jsem jim dlouho odolávala, ale nakonec jsem podlehla a dvě pořídila. Dneska se podíváme na první z nich, která se jmenuje Enchanted.

Paletka je praktickém kovovém balení s moc pěkným designem na přední straně. Uvnitř najdete veliké zrcátko a celkem 18 stínů. Ty jsou spíše barevné, ale v příjemné přírodním spektru, což je přesně pro mě. Oční stíny mají různé finiše – najdete tu matné kousky, ale i jen s jemným sheenem nebo naopak pěkně třpytivé. Ty matné mají reliéf lebky.

Všechny stíny jsou hezky pigmentované, obzvlášť ty matné a jemně lesklé. Barevné složení se mi hodně líbí, ocenila bych vlastně jen nějakou hodně světlou matnou béžovou, kterou používám ráda na celé víčko. Konzistence je máslová až taková sušší, záleží vždy na barvě a také na tom finiši. Do sebe se mi ztrácejí dobře a nijak zásadně více neopadávají (resp. mě práší všechny stíny stejně, to bude spíše mojí technikou).

horní řada
prostřední řada
spodní řada

Celkově jsem s paletkou moc spokojená a ráda se s ní líčím. Nebudeme si nic nalhávat, pořád pokukuji po dalších verzích, hodně mě na to láká Klárka Skodulka:-) Tyto paletky seženete na různých eshopech a taky v drogérii Rossmann. Docela doporučuji omrknout trh, jsou na ně různé akce, mohli byste vychytat nějakou slevu.

Jak se vám líbí tato verze Enchanted? Zaujaly vás paletky Forever Flawless? Koupili jste si nějakou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka očních stínů Enchanted od Makeup Revolution

 1. Stáňa

  Paletka má nesporně krásnou krabičku a spoustu barviček (víc než jsem v životě kdy použila :D). Líbí se  mi, o tom žádná, ale na mne je asi velká, preferuju menší (stejně používám jen odstíny šedé ;-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já miluji líčení očí a mám hodně ráda různé barvy. Překvapivě ale na očích vůbec nenosím tvojí oblíbenou šedou, mám pocit, že mi vůbec nesluší.

 2. Helena

  Haničko, tak tady je moc barev, které bych nepoužila. Určitě je šikovná kovová krabička a velké zrcátko.
  Měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já moc ráda nosím barevné líčení, hlavně zelenou, fialovou a petrolejovou, takže já jsem spokojená:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tak to mě moc mrzí, tu mám taky a jsem s ní spokojená. Mně ale padá pod oči vše, i Urban Decay a další drahé a kvalitní značky. Myslím si, že u mě je to píše tou technikou. Já si ale oči líčím jako první, takže si to v klidu setřu vlhčeným ubrouskem a pokračuji dále:-)

 3. Lucie

  Ahoj, hodně se mi líbí balení paletky, i ten reliéf lebky je na stínech docela zajímavý:-) Odstínově by to bylo tak půl na půl, některé odstíny se mi líbí, některé bych nevyužila.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já mám ráda docela výrazné líčení očí, takže tady jsem byla opravdu hodně spokojená se skladbou barev:-)

 4. Erika

  Ahoj Hani, paletka je pěkná, celkem robusní a stíny obří, ale co do složení mi k Tobě moc pěkně jde. Je hezky poskládaná, celkem velká a líbí se mi i vysoká míra pigmentace. Pro mne by to nebylo, ale ty s tím vykouzlíš dozajista krásné líčení. ☺♥ Krásný den. pa

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   mně se ty Forever Flawlles paletky moc líbí, ale většina je strašně teplá, to bych nevyužila. Tato je právě studenější, to je pro mě mnohem atraktivnější. Měj se krásně:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *