Paletka očních stínů Earths z Avonu – recenze

Krásný den,

žhavou novinkou červnového katalogu Avonu je řada Ultra Color, kde jsou v nabídce i tři paletky očních stínů. Já jsem v rámci svého segmentu obdržela paletku Earths, která se mi líbila ze všech nejvíce, protože kombinuje zelené a hnědé odstíny.

Balení je poměrně jednoduché – papírové, bez magnetického zavírání. Pohromadě ho drží gumička, což je asi nějaký trend, protože jsem tento typ balení zaznamenala už u několika různých značek. Uvnitř není žádné zrcátko a paletka obsahuje celkem devět očních stínů.

Barevná skladba je především teplá, ozvláštňují ji dva zelené odstíny, které se ale k ostatním barvám hezky hodí. Je tu celkem pět matných stínů a čtyři třpytivé. Ty matné jsou na tom velmi dobře. jsou hezky pigmentované, obzvlášť ty tmavší jsou hodně výrazné. Třpytivé barvy jsou na tom hůře. Ty teplé jsou spíše takovými toppery, jediný zelenkavý je dostatečně intenzivní, aby samostatně kryl.

Trochu jsem se obávala výdrže, protože stíny z Avonu jsou spíše takové průměrné, ale bez problémů se mnou daly celý den v práci a i po deseti hodinách vypadaly ještě celkem slušně. Další dvě paletky, které jsou v nabídce, mě úplně nezaujaly, protože jsou hodně teplé a růžové, což je kombinace, která mi fakt nesluší.

Máte rádi oční stíny z Avonu? Jak se vám líbí tato paletka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka očních stínů Earths z Avonu – recenze

 1. Helena

  Hani, děkuji za tvé hodnocení! Nějaké stíny od Avonu jsem určitě měla, ale tyhle barvy jsou pro mě moc výrazné.
  Přeji hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, barvy nejsou špatné, i když ta tmavá hnědá by na mne asi byla hodně tmavá. Stíny od Avonu jsem nikdy neměla, já mám obecně stínů strašně malou spotřebu, i když je používám skoro denně.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já tu tmavě hnědou používám do vnějšího koutku oka, abych ho ztmavila a líčení působilo více plasticky.

 3. Lucie

  Ahoj, tato konkrétně mě zas tak moc nezaujala, ty další dvě zase naopak už víc, ale pořád to nebylo něco, co bych musela mít.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem ji tedy dostala, ale z těch tří se mi tato líbila nejvíce, protože je zde zelená. Já jsem fakt jasná:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *