Paletka Next – Gen Nudes – Catrice

Krásný den,

paletky Catrice jsou u mě v poslední době hodně oblíbené. Po Vintage Soul se společně mrkneme na Next – Gen Nudes, což je taková teplá nude varianta. Já mám momentálně vlasy v hodně teplých odstínech, tak se mi tyto barvy na očích celkem ráda.

Jedná se ty o paletku z kolekce Slim Eyeshadow Palette, která v sobě ukrývá celkem velké zrcátko, v němž se bez problémů namalujete. Obal je papírový a celkem pevný. Uvnitř není žádný aplikátor, ale to mi nevadí, mám svoje štětce. Paletka obsahuje celkem 14 stínů, které mají různé textury a finiše.

Barevná skladba je velmi teplá, ale je to nositelné, žádná oranžáda. Najdete zde matné, lesklé, třpytivé i shimmerové stíny. Některé jsou takové měňací, vytvářejí na oku moc hezký efekt. Je skvělé, že je tu hodně světlý stín, který je matný a já ho používám přes celé víčko. Také je tu skvělá barva Instinct, jež se hodí do ohybu jako přechodový stín. Poslední důležitou barvou pro mě je matná tmavá do vnějšího koutku oka. Zde jsou dokonce dvě – tmavě hnědá a černá.

horní řada

Stíny jsou pěkně pigmentované, ty lesklé jsou obzvlášť pěkné. Nejraději na ně používám prsty, tak se nejlépe zdůrazní jejich intenzita. Ty matné mi trochu práší a opadávají, ale není to nic hrozného (dělají mi to i mnohem dražší paletky).

spodní řada

zlato – meruňkové líčení – stíny Basic, Noble, Bold, Dramatic, Instinct, Classic

studenější zlaté líčení – stíny Basic, Subtle, Vision, Bold, Provocative, Instinct, Brave

za ten výraz se omlouvám, ale zrovna jsem dostala škytavku:-D
ještě jedno líčení v matné hnědé – nemám lepší fotku

Jak se vám líbí ta teplejší verze paletky? Máte rádi třpytivé stíny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Paletka Next – Gen Nudes – Catrice

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   díky moc:-) Já nosím ráda kombinaci matu a třpytu nebo celomatné líčení. Nedovedu si představit, že bych se celá leskla, to bych nemohla:-)

 1. Lucie

  Ahoj, je překrásná, já z těchto PRO paletek mám doma verzi Lavender Breeze a Neon Earth..a prostě spokojenost, používám je moc ráda. Docela přemýšlím, že sbírku rozšířím ještě o tuhle:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Lavender mám taky a dokonce jsem už na ni připravila článek, tak snad brzy taky vyjde:-) Neon Earth nemám, ale váhala jsem nad ní:-D

 2. Štěstí v mém životě

  Tyhle odstíny mám moc ráda, až vypotřebuji tu svou, chtěla bych si pořídit tyhle paletky, moc se mi líbí. Raději stíny matné, ale občas na víčko propašuji i trochu lesku :-)).

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám vždy matný základ a do středu pohyblivého víčka nejraději dávám právě ty třpytivé odstíny. Proto se mi tady líbí ta skladba – jsou zde matné světlé na celé víčko, do ohybu a ke ztmavení vnějšího koutku. A pak zajímavé třpytivé na to pohyblivé víčko. Řekla bych, že nad tím někdo fakt přemýšlel.

 3. Stáňa

  Hani, komentující nade mnou mají pravdu – ty se umíš fakt moc pěkně nalíčit. Já to tak pěkně neumím, hlavně s ohybem mám problém. Moc se mi líbí to první líčení (hnědozlaté).
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   díky moc! Na střední jsem to dost trénovala, líčila jsem se podle návodů v časopisech:-D Dneska je to s youtube mnohem snazší. jen to líčení neumím vůbec vyfotit (nemluvě o té pitomé škytavce:-D).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *