Paletka Mint Party z Avonu – recenze

Krásný den,

už docela dlouho vám dlužím recenzi na malou paletku z Avonu. Jmenuje se Mint Party, a jak již název napovídá, je plná zelenkavých barviček. Avon moc očních stínů v nabídce nemá, tak když konečně vydali něco zeleného, musela jsem to mít.

Paletka má pevný papírový obal s magnetickým zavíráním. Uvnitř není zrcátko a ani aplikátor, jen šest stínů. Je zde kombinace třpytivých a matných stínů, přičemž matná mátová na sobě ještě kytičkový reliéf. Všechny barvy jsou hodně jemné, pastelové a světlé.

Na líčení s touto paletkou vždy potřebuji ještě nějakou jinou se základními odstíny, ale to jsem věděla už dopředu. Jednotlivé stíny docela práší a hlavně se mi špatně nanáší štětcem. Mnohem větší intenzity docílím s použitím prstu. Stíny se dají pěkně vrstvit a hodně mě překvapila výdrž. Dneska jsem s ní byla zrovna namalovaná celý den a stíny se neslévaly a ani nijak zásadně neztrácely na intenzitě.

Nejsou to zrovna ty nejvíc pigmentované barvy, ale pro běžné uživatele je paletka hodně nositelná. Má ji i moje kamarádka a ta s ní vůbec nemá problém, stačí jí pro každodenní líčení do práce. Jak se líbí paletka vám? Zaujaly vás tyto barvy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Mint Party z Avonu – recenze

  1. Helena

    Hani, když jsem tuhle paletku v katalogu viděla, hned jsem si na tebe vzpomněla :o) Avonové stíny nejsou špatné, mohu-li soudit. Kamarádka používá takovou tu meruňkovou a líčení s ní vypadá hezky.
    Měj pohodový den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *