Paletka Meet Matt(e) Shmaker – TheBalm

Krásný den, 

v povánočních výprodejích jsem udělala docela velikou objednávku na oficiálních eshopu značky TheBalm. Kromě jiných věcí jsem si tam vybrala i paletku očních stínů, která se jmenuje Meet Matt(e) Shmaker. Její cena byla 527 Kč.

Paletka obsahuje celkem šest dvojic očních stínů, tedy 12 barviček. Objevují se tu matné i třpytivé finiše. každá dvojice má jeden matný a jeden třpytivý a barvy se navzájem doplňují. Celkově v paletce převažují přirozené barvy, jedinou výjimkou je asi tmavě zelená.

Pigmentace stínů je dobrá, klidně bych to přirovnala třeba ke Sleeku. Co mě ale zklamalo, je výdrž. Ta je velmi slabá. Když se ráno namaluji a jdu do práce, tak už během dopoledne se začínají stíny slévat, flekatět a celkově jejich kvalita velmi upadá.

Docela mě zarazilo balení, které je oproti velikosti jednotlivých stínů opravdu obrovské. myslím si, že tam mělo být buď více barev, nebo paletka mohla být poloviční. Jinak je vyrobena z tvrdého kartonu a obsahuje zrcátko. Žádný aplikátor tu není. Paletka je ukryta v papírovém obalu, který má úplně stejný design. Všechny stíny jsou pojmenované.

Celkově je to pro mě docela zklamání. Barvy sice unosím, ale čekala jsem mnohem lepší kvalitu, protože to zase není tak levná záležitost. Taky si myslím, že by ta políčka mohla být větší, bylo by to pohodlnější pro aplikaci. 

Jak jste na tom se značkou TheBalm Vy? Zkoušeli jste už nějaký jejich produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

10 thoughts on “Paletka Meet Matt(e) Shmaker – TheBalm

 1. WantbefitM

  Značku vůbec neznám, protože se moc nemaluju 🙂 Škoda, že stíny moc nevydrží, barvičky vypadají moc hezky. Oproti paletce od PetiLovelyHair je opravdu celká – tam je stín ja stínu a tady je spousta zbytečného volného místa 😀

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   je to škoda, čekala bych trochu lepší kvalitu, zase to nebyla tak levná paletka. To volné místo je podle mě zbytečné, paletka mohla být poloviční.

 2. Lucie

  Ahoj, já mám od TheBalm jen jejich legendární Mary-Lou Manizer rozjasňovač. Paletka vypadá odstíny hezky, i ta pigmentace, ale za ty peníze bych fakt čekala, že to líčení s nimi i vydrží.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   myslím, že jsem si ho koupila v miniatuře a musím se s ním naučit, protože rozjasňovače neumím používat. Taky bych čekala, že to bude lepší.

 3. Helena

  No, docela koukám na ten papír! Nejsem si jistá, jak bude za pár týdnu takové balení vypadat. Jinak o paletkách už jsem psala níže…
  Přeji hezké odpoledne, Helena

 4. Stáňa

  Líbí se mi, že paletka obsahuje dvojice barev, které se doplňují. Pro mne by ale určitě nebyla – já s těmi nahnědlými a pudrovými odstíny neumím zacházet a mám pocit, že by mi ani neslušely. A jinak máš pravdu, že paletka je zbytečně velká v porovnání s velkostí políček se stíny.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty dvojice stínů jsou praktické, protože se hezky doplňují. Já jsem je taky často zkoušela dohromady. Hnědé odstíny nosím často a i celkem ráda, protože mám hnědé oči. Ale největším lákadlem pro mě byla samozřejmě ta zelená:-)

 5. Erika

  Ahoj Hani, naprosto rozumím, paletky The Balm mám moc ráda, a tato je fakt taková až „byznys“ styl, mne by asi ležely netknuté ty krásné tmavé odstíny. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *