Paletka Glimmering Gems z Avonu – recenze

Krásný den,

s touto recenzí jsem spěchala, protože tato paletka patří mezi limitky značky Avon. Byla představena před Vánocemi a v lednovém katalogu ji ještě najdete, takže si ji můžete objednat. Platila jsem za ni cca 350 Kč, což je taková průměrná cena za paletku.

Paletka má klasickou papírovou krabičku, která je ve stejném designu jako paletka. Ta je z pevného plastu, hodně bytelná. Doma mi několikrát spadla a v pohodě to přežila. Uvnitř najdete pěnový aplikátor a není tam zrcátko. Aplikátor bych mít nemusela, ale vím, že mnoho žen doma speciální štětce nemá a prostě používá tyto aplikátory (já jsem to taky dříve dělala).

Stínů je celkem deset, jsou zde matné i třpytivé barvičky. Líbí se mi, že levá část je více studená (a pro mě mnohem zajímavější), druhá je tedy teplá. Všechny stíny jsou docela suché a trochu mi práší v paletce. Překvapilo mě ale, že pod oči moc neopadávají. Myslela jsem si, že když jsou stíny takto suché, budou špatně pigmentované a práce s nimi bude komplikovaná. Celkem dost jsem se spletla, stíny jsou skvělé. Krásně pigmentované, syté, mají parádní výdrž. Jedinou výjimku tvoří matná fialová, která je hodně slabá.

Celkově jsem s paletkou spokojená, ani jsem nečekala, že se s ní bude tak dobře pracovat. To, že jsou stíny suché (a ne takové ty máslové jako má třeba MUR), mi nevadí. Přidala jsem i nějaké fotky líčení, ale to mi pořád nejde nafotit, tak kvalitu omluvte:-D

Zaznamenali jste tuto paletku v katalogu Avonu? Zaujaly vás barvy? Jaké jsou vaše momentálně nejoblíbenější stíny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Glimmering Gems z Avonu – recenze

 1. Helena

  Haničko, paletky jsem si i všimla, mě by pro změnu vyhovovala ta pravá polovina. Aplikátor taky nepoužívám. Zrovna v neděli večer do divadla jsem ocenila kvalitu i krásu Avon stínů – mám tu paletku v tvrdém papíru (stříbrnou). Jen mám pocit, že to byla taky limitka…
  Přeji hezký den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, paletku jsem možná zahlédla, ale já celkově paletky jak v Oriflame, tak Avonu přecházím. Málokdy si kupuji nějaké nové stíny, tak obvykle dost přemýšlím, co zvolím. Teď momentálně válcuju Barry M Wildlifku Rhino a vytvářím si vztah s druhou by Petra paletkou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   pokud mi neslzí oči nebo pokud nejsem nemocná, tak se do práce maluji každý den a mám docela velikou spotřebu stínů. Mimoto mě paletky baví z dekorativky nejvíce. Paletky Oriflame nejsou moc dobré, vyzkoušela jsem jich spousty a fakt nemůžu chválit. Avon je o dost lepší, mám ráda i ta jejich kvatra, některá jsou fakt skvělá.

 3. Stáňa

  Hani, hezké barvičky. A mně by vyhovovalo, že paletka má aplikátor – narozdíl od tebe to tak mám raději (vyhovuje mi, že nemusím lovit štětec někde jinde a je to hezky pohromadě). Já si teď ve slevách v Rossmannovi taky jednu paletku koupila (má i jiné barvy než šedou :D) a ta naopak aplikátor nemá …
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   hned jsem si na tebe vzpomněla, když jsem psala o aplikátoru. Jsem moc zvědavá, jakou paletku sis nakonec vybrala. Už se těším na tvůj nákupní článek.

 4. Lucie

  Ahoj, na paletku jsem se dívala a i když odstínově je vyskládaná moc hezky, tak jsem odolala, šuplík mám nabouchaný paletkami a snažím se už krotit.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   díky moc! Já mám taky ráda některé teplé barvy (zelenou, zlatou, petrolejovou), ale třeba oranžová a vínová mi moc nesedí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *