Paletka Fiolety od Glam – recenze

Krásný den,

když jsem si na podzim vybrala šaty na náš maturitní ples, pořídila jsem si k nim i paletku očních stínů. Šaty mám tmavě fialové a chtěla jsem k nim sladit líčení. Zaujala mě paletka Fiolety od momentálně velmi propagované polské značky Glamshop, kterou seženete na eshopu pale-t.cz. O tomto eshopu a jejich stínech se v blogosféře píše opravdu hodně a často, mnoho influencerů má i nějaké slevové kódy, takže v případě zájmu hledejte:-)

Paletka se jmenuje Fiolety, protože je plná fialkových odstínů. Značka Glam se prezentuje jako firma, kde jsou stíny extrémně pigmentované a já opravdu mohu souhlasit s tím, že jsou barvy intenzivní. Obal je papírový, na sobě má ještě takový papírový „kabátek“ ve stejném designu jako paletka. Uvnitř je velké zrcátko a devět stínů, které u sebe mají napsaný i název.

Stíny mají různé textury a vlastnosti. Čtyři barvy jsou čistě matné (Agat, Kolor Sezonu, Kamien, Fiolet), jako „topper se shimmerem“ funguje krásný odstín Krysztal, klasické třpytivé jsou dva (Kruszec a Viola). Poslední dva stíny jsou spíše také takové „toppery“, ale mají jakoby mastnější základ a nanáším je rozhodně jen prstem.

Stíny jsem podrobila opravdu důkladné zkoušce na plese, který se uskutečnil na začátku měsíce. Vydržely bez problémů celý večer (od pěti odpoledne do jedné v noci). Nejvíce se mi líbila barva Krysztal, která kombinuje fialový základ a jemný zlatý shimmer. Pracovalo se mi s nimi celkem dobře, na to, že se jedná o fialovou, je to opravdu dobrá paletka.

Zaregistrovali jste tuto značku a jejich stíny? Ladíte rádi slavnostní líčení s barvou oblečení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Paletka Fiolety od Glam – recenze

 1. Helena

  Hani, už po xté musím konstatovat, že s paletkami umíš skvěle pracovat. Líčení muselo k šatům vypadat opravdu dobře. Já se fialové vyhýbám, efekt ubrečených očí by se mi jistě povedl :o)
  Měj pohodový den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, nalíčení vypadá skvěle. Při pohledu na tvé fotky mne vždycky mrzí, že já to tak neumím. Jinak od té doby, co mám doma paletku i s jiným barvami než je „padesát odstínů šedi“, tak se stíny snažím ladit k oblečení, pokud mám tedy patřičnou barvu stínů i k dispozici (takže dneska je mám do modra, včera jsem měla do šeda a v úterý do fialova).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   díky moc! Tak teď ses docela rozjela, třeba přidáš časem i další barvy, myslím, že studená zelená by ti také moc slušela.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, paletka vypadá hezky já se fialové ani nevím proč docela vyhýbám, ne že bych jí nikdy neměla, ale rozhodně je pro mě rychlejší vymrsknout nějaký nude nebo stříbrný kouřovky a běžet, u barviček se musím trochu soustředit.

  Měj se hezky,
  Sabča

 4. Lucie

  Ahoj, o těchto stínech se hodně mluví a hodně se chválí, ale osobní zkušenost zatím nemám. Pro fialové odstíny ale mám dlouhodobě slabost, určitě bych paletku využívala:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem si pořídila celkem tři paletky, takže je tu postupně představím. S líčením jsem byla spokojená:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *