Paletka Desert Nudes od Douglas

Krásný den,

nedávno jsem si pořídila novou paletku v přirozených odstínech. Nějakou hezkou neutrální jsem potřebovala, doma mi převažují spíše ty barevné. Rozhodně jsem ale měla požadavek na to, aby nebyla moc teplá, to mi fakt nesluší. Volba padla na Desert Nudes od značky Douglas, která byla na eshopu zrovna ve slevě za 299 Kč.

Paletka přišla v papírové krabičce se stejným designem jako má samotná paletka. Ta je vyrobená z pevného papíru a plastu, obsahuje praktické zrcátko a nějaký aplikátor. Uvnitř je celkem 14 očních stínů v různých přirozených odstínech béžové, zlaté a hnědé. U každého stínu je i jeho název, což oceňuji.

Líbí se mi kombinace barev a textur. Je tu základní světlá barva na celé víčko, střední hnědá do ohybu a tmavá do vnějšího koutku oka. Zajímavé třpytivé stíny se hodí na pohyblivé víčko. Díky této skladbě se dá vykouzlit s touto paletkou jednoduché denní líčení i něco speciálního na večer.

Se stíny se pracuje moc dobře, matné jsou opravdu dobře pigmentované a nedělají žádné fleky. Třpytivé jsou lehce máslové, dobře se mi nanášejí pomocí štětců s přírodními štětinami (např. Ebelin). Zkoušela jsem na ně i tu sadu štětců značky Douglas, ale jsem z nich zklamaná, ty štětce jsou na nic. Výdrž stínů je bezproblémová, dají se mnou celý pracovní den a to je to, o co já stojím.

horní řada
spodní řada

Doma mám ještě dvě paletky od stejné značky, tak je taky brzy vyzkouším:-) Dělám si naději, že by mi mohly také sedět. Zkoušeli jste už někdy paletky očních stínů od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Desert Nudes od Douglas

  1. Lucie

    Ahoj, se značkou Douglas nemám žádné zkušenosti, ale paletka vypadá moc hezky. Mě se barevné paletky líbí a ráda je kupuji, nicméně používám mnohem raději tyhle přirozené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *