Avon Oxypure řada – recenze

Krásný den,

nedávno jsem v Avonu objevila celkem nenápadnou řadu v péči o pleť. Jmenuje se Oxypure a já jsem si postupně pořídila snad všechny produkty. Dnes bych vám je moc ráda představila. Jedná se o pleťový sprej, čistící pěnu a pleťové sérum.

Čistící pěna Oxypure

Tuto pěnu jsem měla dokonce dvakrát, takže je vám asi jasné, že mi vyhovovala. Pěna je v plastové lahvičce s mechanickým aplikátorem, který vyrábí krásně nadýchanou pěnu. Bez problémů jsem obě balení spotřebovala do poslední kapky. Pěna obsahuje výtažky z řas a sójový komplex a je určená pro všechny typy pleti. Pěna nádherně voní, čistě a svěže, klidně bych měla takový parfém. na pleti je velmi příjemná, skvěle ji vyčistí, nedráždí a nepálí mě dokonce v očích. Nepoužívám ji primárně na odličování, ale právě na jen na čistění pleti. Velmi ráda si ji koupím znovu, asi na to dojde v létě:-D

Pleťové sérum Oxypure

Toto sérum je určené na hydrataci a ochranu pleti. Je v jednoduché plastové lahvičce s klasickou pumpičkou, která funguje dobře. Líbí se mi, že lahvička je průhledná, takže vím, kolik produktu mi ještě zbývá. Sérum voní stejně krásně jako pěna, takže jsem si aplikaci opravdu užívala. Má krémově gelovou konzistenci, na pleti se nedrolí, ale krásně ji hydratuje, zjemňuje a zklidňuje. Opravdu se mi líbil vzhled mé pleti během používání tohoto séra.

Pleťový sprej Oxypure

Tento sprej je také určený na hydrataci a ochranu pleti. Je to jednoduchá plastová lahvička s celkem šílenou střičkou. Ta vás tedy pořádně osprchuje, to je děsné…. Samotný sprej obsahuje stejně jako zbytek řady extrakt z řas a sójový komplex a opět je tu ta úžasná vůně. Velikou nevýhodou je ta střička, ale jinak je sprej moc příjemný, ráda ho používám na zklidnění pleti ze sluníčka nebo na osvěžení po celém dnu v práci. Přeliju si ho jen do jiné lahvičky, tato je fakt děsná.

Celá řada Oxypure mě nadchla, hlavně to sérum a pěna, to je paráda. Určitě si minimálně tyto dva produkty koupím znovu. Znáte tuto řadu z Avonu? Máte rádi pleťové spreje? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Avon Oxypure řada – recenze

 1. Sabina

  Ahoj, řadu jsem zaznamenala, ale nezkoušela 🙂 Pěny mám moc ráda, od Avonu už jsem zkoušela tu z řad Planet spa s moringou. Pleťových sprejů mám pořádnou zásobu od Ziajy a používám je hlavně před aplikací kyseliny hyaluronové.

  Měj se hezky,
  Sabča

 2. Lucie

  Ahoj, já právě produkty z téhle řady používám a jsem nadšená. Jediné, co mi vadí je právě ta střička u pleťového spreje, přijde mi, že s balením se vůbec nepárali a to balení včetně střičky je stejné jako u jejich tělových sprejů.

 3. Erika

  Milá Hani, já mám moc ráda čistící pěny, je to asi můj nejoblíbenější druh – skupenství čistících produktů. Jak popisuješ vůni, zní to skvěle ☺. Určitě na tuto řadu ráda juknu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *