Paletka Color Shifter Strange Botanicals: Mystic Brown Mushroom – recenze

Krásný den,

značka Sephora Collection je interní značka řetězce Sephora a patří mezi ty levnější v jejich sortimentu. Paletky Color Shifter mají v nabídce už delší dobu, ale nyní přišly s novou kolekcí Strange Botanicals. Cena paletky před slevou je 400 Kč, což je pořád ještě docela slušné. Já jsem si už koupil dvě varianty a dneska se společně podíváme na tu více neutrální – Mystic Brown Mushroom.

Balení je velmi podobné těm původním paletkám. Je z pevného papíru, uvnitř je zrcátko, které se dá mimochodem vyndat ven. Paletka obsahuje celkem pět stínů, přičemž tři jsou matné a dva třpytivé.

Na první pohled určitě nejvíce zaujme duochromatický stín, který na první pohled vypadá petrolejově, ale leskne se spíše do bronzova. Na očích se hezky leskne a mění barvu podle úhlu pohledu. Zbytek barev se k sobě hezky hodí a spadají spíše do neutrálního spektra.

Stíny jsou velmi dobře pigmentované a snadno se s nim pracuje. Výdrž je o něco slabší než třeba u Anastasia Beverley Hills, ale i tak mi zvládly celý den v práci. Tolik looků s touto paletkou asi nevytvoříte, ale celkem mě baví.

Jak se líbí tato paletka vám? Máte rádi duochromatické stíny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Paletka Color Shifter Strange Botanicals: Mystic Brown Mushroom – recenze

 1. Helena

  Hani, paletka se mi na první pohled líbí, ta pigmentace je tedy daleko výraznější, než bych čekala.
  Asi zůstanu i svých nude tónů :o)
  Měj hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, paletka nevypadá špatně, ale musím říci, že barvy se mi víc líbí v paletce než při aplikaci – souhlasím s Helenou, že ta pigmentace je výraznější než to na první pohled do paletky vypadá.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, vypadá docela hezky, ale zase mě nezaujala natolik, abych si ji kupovala, na mě by to bylo dost výrazné líčení, v tom bych se asi necítila komfortně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *