Paletka Cheek Stars Mini Reunion Tour

Krásný den, 

minulý měsíc jsem měla slevový kupon do Sephory na 20%, který jsem získala od O2. Rozhodla jsem se, že si konečně pořídím paletku tvářenek a bronzerů od Benefitu. Docela dlouho jsem vybírala, jakou pořídit, a nakonec jsem se rozhodla, že mi bude stačit tato menší, kde jsou tři tvářenky/ bronzery. Jmenuje se tedy Cheek Stars Mini Reunion Tour.

Tato paletka v sobě obsahuje dvě tvářenky a jeden bronzer. Jedná se konkrétně o legendární Hoolu, která je pěkně matná, střední hnědá. Další tvářenkou je novinka Georgia, která je lehce třpytivá a má světle broskvovou barvu. Já mám hodně světlou pleť, a tak si myslím, že ji v pohodě vynosím. Poslední tvářenkou je Sugerbomb, která se skládá ze čtyř částí a výsledný efekt je přirozeně narůžovělý.

Líbí se mi kombinace těchto tří odstínů, protože s tím zvládnu vše. oceňuji, že tam není rozjasňovač, protože ten nepoužívám a myslím, že mi ani nesluší. Takto tu mám tři produkty, které budu všechny používat (už je používám).  Sugerbomb i Georgia se dobře hodí k Hoole, a tak to mohu vše kombinovat.

Celá paletka je v pevném papírovém obalu s celkem velkým zrcátkem. Design obalu je pěkný a hravý, což je pro Benefit typické. Není zde žádný zbytečný štětec. paletka má magnetické zavírání, s kterým se dobře manipuluje.

Musím říci, že bez té slevy 20%  bych si tuto paletku asi nekoupila, je totiž docela dost drahá. Cena byla 960 Kč před slevou. Každopádně jedna tvářenka u Benefitu stojí sama o sobě v plné velikosti přes 1000 Kč, takže jejich paletky se vyplatí (tedy pokud využijete více odstínů, které v nich jsou). Malý tip pro všechny – eshop Sephory najdete na plnapenezenka.cz, což je slevový portál, přes který se vám vrátí část peněz zpět na účet.

S paletkou jsem spokojená a koupě nelituji. Jak jste na tom se značkou Benefit Vy? Máte od nich něco? Jste s tím spokojení? Jak se vám líbí tato minipaletka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Paletka Cheek Stars Mini Reunion Tour

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   pro mě je to vlastně taky premiéra, dlouho jsem váhala, jestli investovat tolik peněz do paletky tvářenek a bronzerů od Benefitu.

 1. Lucie

  Ahoj, já měla jen jejich profláklé řasenky Roller Lash a BadGal Bang, obě v cestovním mini provedení. Ale mám tam spooustu adeptů na nákup, včetně jedné z paletek CheekLeaders.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, já taky znám jen miniatury řasenek:-) Měla jsem je vždy v nějakém časopisu. kromě této paletky jsem si koupila ještě dvě tvářenky, tak o nich třeba příště:-)

 2. Erika

  Hani Hoola bronzer mám samostatně a o paletkách uvažuji už dlouho. Krásnou radost jsi si udělala. Benefit prostě umí své pudrové produkty. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *