Paletka „Andílek“ od Too Faced – recenze

Krásný den,

další paletkou, kterou jsem měla v sadě od značky Too Faced je tato s motivem andílka na obale. Je to malá paletka z papírového kartonu. Nemá ani magnetické zavírání, ale díky okrajům dobře drží zavřená.

Uvnitř najdeme celkem osm očních stínů a jednu tvářenku. Ta je tedy v odstínu Candlelight, což je už skoro takový rozjasňovač v broskvovém tónu. Barevná skladba očních stínů je zajímavá – jedná se o kombinaci bronzových a modrých odstínů. To jsou kontrastní barvy, ale já je celkem ráda kombinuji, přijde mi, že k mým tmavě hnědým očím dobře jdou.

Stíny jsou velmi dobře pigmentované a docela mě překvapily ty modré barvy. Hlavně odstín Twinkle je na oku až skoro světle fialkový. Winter Blues je krásně studená modrá, spíše světlejší než tmavší.

Tato paletka se povedla, ale řekla bych, že není pro všechny duhovky. Máte rádi modré oční stíny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Paletka „Andílek“ od Too Faced – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já modré stíny moc nepoužívám, i když teď aktuálně v jedné paletce zrovna dva mám. Ten tmavší s leskem je OK, ale ten světle modrý můžu mít max do vnitřního koutku a ještě hodně jemně, na větší plochu mi vůbec nesluší, resp. se s ním sama sobě velmi nelíbím. Myslím, že v té paletce zůstane nespotřebovaný… Tu modrou, co je v té tvé paletce bych asi mít mohla, ale kombinovat s kontrastními barvami moc neumín, takže taky nevím, jeslti bych ji hodně užila.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám modrou celkem ráda, ale když e moc světlá, tak ji taky mohu mít jen ve vnitřním koutku oka, jinak vypadám jako z šedesátých let.

 2. Helena

  Hani, na první pohled celkem divoké barvy, ale na tvé ruce nevypadají špatně. A balení – prostě andělské :o)
  Měj klidné pondělí, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *