OOTD 15 – po roce opět na narozeniny

Krásný den,

s hrůzou jsem zjistila, že poslední outfitový článek jsem zveřejnila před rokem, když tu byla kamarádka Terka, abychom oslavily moje narozeniny. Jelikož se rok s rokem sešel a opět jsem měla narozeniny, Terka přijela a nakonec se nám povedlo něco nafotit.

Nemám nijak komplikovaný outfit, jelikož mám na sobě petrolejové šaty od značky Avesta. Ty jsem si nechala šít na zakázku, ale jsou podle jiných od Bonprixu. Fakt se mi ten střih líbí, doma mám ještě trávově zelené a tmavě červené.

K šatům jsem si vybrala visací náušnice, kde se kombinují kamínky v zelené a modré barvě. Ty přesně korespondují s ostatními doplňky a šaty. Jsou od značky Six a mám je doma poměrně dlouho. Zlatý prstýnek má takový keltský motiv a je od značky Pierre Lang. Na ruce mám ještě hodinky Daniel Wellington, které nosím moc ráda.

Poměrně výrazným prvkem je moje nová kabelka kterou jsem si koupila minulý měsíc na zoot.cz. Je značky Aldo a samozřejmě mě upoutala ta zelená barva. Na nohách mám tmavě modré balerínky z Deichmannu. Jsou moc pohodlné, mám je už podruhé. Protože poměrně dost svítilo sluníčko, oči jsem skryla za sluneční brýle z DM drogérie.

Jak se vám líbí kombinace zelené a modré? Máte rádi petrolejovou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “OOTD 15 – po roce opět na narozeniny

 1. Helena

  Hani, narozeniny sis určitě užila, přeji ti jen všechno dobré!
  Nejsi jediná, kdo si nechal ušít šaty podle komerčního střihu, když sedí, že!
  Zelená s modrou – s tím nemám žádný problém, jde jen o volbu odstínů. Tvá kombinace se mi líbí. Jsem docela zvědavá, jak se ti osvědčí kabelka, se značkou Aldo nemám úplně nejlepší zkušenosti.
  Měj příjemný den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, všechno nejlepší ještě jednou. Kombinaci modré a zelené jsem ještě nevynesla nikdy, ale tobě moc sluší. Vůbec by mě nenapadlo, že ty barvy půjdou tak dobře k sobě a ta kabelka to barevně hezky rozbíjí.

 3. Stáňa

  Hani, taky přeju všechno nejlepší k narozeninám.
  Ladění outfitu se mi li líbí – jak píše Helenka, modrá a zelená se dají hezky zkombinovat, pokud se dobře volí odstíny a tobě se to myslím povedlo. Petrolejovou barvu mám docela ráda.

 4. Lucie

  Ahoj, myslím, že petrolejová ti, stejně jako líčení v zelených odstínech moc sluší:-) Můžu se zeptat, kolik tak stojí si nechat šít šaty na zakázku?

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   díky moc! Co se týče šatů, záleží na střihu, materiálu a množství látky. Taky můžeš mít vlastní látku nebo platíš i za materiál. Já jsem sice malá, ale tlustá, takže jsem potřebovala hodně látky. Cena byla do 3000 Kč, jiné, kratší mám třeba u za 1500 Kč.

 5. WantbefitM

  Kombinace zelené a modré není úplně můj styl, ale ta petrolejová barva ti moc sluší! Ta je fakt krásná 🙂 Určitě jste si užily s kamarádkou krásný slunný den. A dodatečně všechno nejlepší! <3

  WantBeFitM

 6. Tvořilka

  Moc se mi lbí tvoje kabelka 😀 Pěkná zelená kabelka je můj sen, ale zatím jsem nenašla takovou, která by se m ido šatníku hodila 😀 Ale tato je hodně blízko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *