Oční stíny E style – recenze

Krásný den, 

už nějakou dobu pro vás chystám recenzi na mono oční stíny E Style. Mám je doma už celkem dlouho, sešly se mi hned dva finiše – wet & dry a matt. Wet & dry varianta je třpytivá, intenzivní za suchá, velmi mocná za mokra:-) Matné stíny jsou prostě matné, ale pigmentace je neskutečná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal je celkem obyčejný, plastový, kulatý. Víčko je klasické odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Vzadu najdete název stínu, popisky a gramáž. Ty třpytivé trochu práší a lehce opadávají pod oko, ale já si nejdřív líčím právě oči, pak až tvář, takže mi to nevadí. Výdrž je velmi dobrá, s bází mi v klidu dají 10 – 12 hodin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

02 Mossy Green – jedná se o lehce třpytivou zelenkavou variantu, která bude slušet snad každým očím. Barva je studená, odlesky jsou do stříbrné. Hmotnost 4 g.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

05 – Amazing Violet – Tmavá fialová, která vypadá moc pěkně s tou zelenkavou, popřípadě se s ní dá velmi dobře vystínovat celé víčko. Hmotnost 4 g.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

09 – Flirt – tmavá růžová, která má nějaké inovované balení. V barvě najdete podtóny vínové a fialové. Není tolik třpytivá jako ty první dvě, má spíše takový sheen:-) Hmotnost 6 g.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

05 – Midnight Black – ultra matná černá. Krásná, fakt intenzivní. Hmotnost 4 g.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Se stíny jsou moc spokojená. Sama jsem si vybírala tmavě fialový a zelenkavý, druhé dva jsem koupila z druhé ruky v rámci nějakého balíčku. Mám je celkem ráda, obzvlášť ten zelenkavý je rozkošný:-) Jsou velmi levné, koupíte je na mnoha eshopech, takže Vám je mohu klidně doporučit:-) Jakou máte zkušenost s touto značkou Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

One thought on “Oční stíny E style – recenze

  1. Za kosmetikou

    Já jsem měla nějaké stíny z Wet & Dry řady taky a byly to zajímavé odstíny, dobře pigmentované, akorát mi moc neseděla ta konzistence a taky ty barvy za mě nebyly úplně to pravé ořechové. Až jak jsem pak vyzkoušela ty jejich nové metalické stíny, tak ty se mi už líbily moc 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *