Kosmetika Mark z Avonu II

Krásný den, 

dnes se podíváme na další produkty z řady Mark od Avonu, které se mi doma objevily. Prozkoumáme automatickou tužku na oči, fixační sprej a korektor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fixační sprej Mark

O tomto produktu jsem četla mnohé recenze, tak jsem na něj zvědavá. S fixačními spreji moc zkušeností nemám, toto bude asi premiéra:-) Sprej funguje dobře, je lehce parfémovaný, ale to mi nijak nevadí. S čím se ale potýkám, je to, že ta střička stříká fakt hodně. Myslím, že si ho přeliji do jiného rozprašovače s jemnějším rozstřikem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

složení

složení

Tužka na oči, odstín Smokey Taupe

Skvělá automatická tužka na oči. Je příjemně měkká, dobře se s ní kreslí, ale přitom má velmi dobrou výdrž. Já se maluji v šest ráno, k odlíčení se dostanu občas až před půlnocí, a přesto linky drží. Klidně je používám i do vnitřní linky nebo na spodní víčko a nikde s ní není problém. Opravdu lobbuji za odstín Smokey Taupe, je to krásná zastřená hnědá, která podle mě bude slušet všem barvám očí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

krásný odstín

krásný odstín

Korektor Mark, odstín Fair

Jedná se o velmi světlý korektor, který má hodně vysoké krytí. Aplikátor je klasický leskový, s kterým se mi dobře pracuje. Zkoušela jsem korektor zapracovávat prsty i houbičkou a nejlepší mi to přijde právě těmi prsty. Konzistence je lehce olejovitá, hodí se tedy spíše pro starší pleť, která má sklony k vysoušení, protože toto je opravdu hydratační záležitost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Myslím, že jsem tentokrát měla velmi šťastnou ruku při volbě nových kousků. Tužku jsem zrovna dodělala, uvidíte ji v novém spotřebováno:-) Korektor mám asi z půlky dodělaný a jsem s ním velmi spokojená. Fixační sprej mi vydrží ještě dlouho, nemám velkou spotřebu:-) Ani jeden kousek mě nestál více než 100 Kč (myslím, že nejdražší byl korektor za 79,90 Kč) a běžně je objednáte v akci v katalogu:-)

Který z těchto produktů Vás zaujal nejvíce? S čím máte Vy zkušenost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *