Ochutnáno 9

Krásný den,

v dnešním přehledu ochutnaných dobrot pojedeme především na sladké vlně. Dnes je tu hodně produktů z Brand boxů, tak jdeme na to:-)

Čokoládky Milk & Chocolate

Tyto čokoládky jsem kupovala v Lidlu a dost mi připomínají Kinder čokolády. Co vám? Já je miluji, takže jsem je samozřejmě musela zkusit. Chuťově je to hodně podobné, ne úplně stejné, ale rozhodně dobré. Cenově byly samozřejmě mnohem výhodnější.

Kinder Mléčný řez

Tuto sladkost znám už spoustu let z reklam, tak jsem ji taky konečně vyzkoušela. Je to hodně měkká sladkost, cítila jsem v ní taky med. Chutnalo mi to, ale mám raději jiné mlsání.

Čokoládová pomazánka, Milka

Tato pomazánka mě zaujala v Bille a byla jsem s ní natolik spokojená, že jsem si ji koupila ještě jednou. Není tak oříšková jako nutella, spíše hezky mléčná. Nejvíce mi chutná na proteinovém chlebíku níže. Použila jsem ji i do sladkých šneků z listového těsta a taky byla skvělá.

Cereální tyčinka Banán & sušenka, New Bar

Zase jedna zdravější sladkost, kterou jsem dostala k nějakému jídla u nás v jídelně. Tyčinka je příjemně sladká po banánech a hezky křupavá. Nebudu vám nic nalhávat, byla jsem z ní nadšená a doufám, že zase brzy bude k nějakému obědu:-)

Proteinový toust, Penam

Tento chlebík byl v boxu a překvapivě mi hodně chutnal. Nemá žádná podezřelá semínka, která nenávidím. Je docela sytý, i když plátky jsou překvapivě dost malé. Opečené s čoko pomazánkou Mika jsou perfektní. Dívaa jsem se po něm v Bille a je fakt drahý, takže jsem si ho pak jednou koupila ve slevě (zboží, které brzy projde).

Sušenka, Manner

I tato sušenka byla v boxu. Je to oříšková sušenka s čokoládou a mléčnou náplní. I když je hodně malá, tak je fakt sytá, protože všechny vrstvy jsou opravdu dost poctivé. I když jsou zde oříšky, moc mi to nevadilo.

Oreo sušenky

Tuto velikou dózu mi přivezli rodiče z nějaké jejich dovolené. Uvnitř jsou malé balíčky a v každém byly vždy dvě sušenky. Toto balení mi vyhovuje, můžu si vzít do práce jen jeden malý balíček. Jinak se jedná o klasické Oreo – kakaové sušenky a mléčný krém.

Proteinový nápoj Čokoláda, Ketodiet

Tento nápoj byl také v boxu a je to asi moje první setkání s touto značkou. Myslela bych si, že značka zaměřená na diety a hubnutí bude mít nepřeslazené produkty, ale tento nápoj byl teda sladký jako cumel. Vůbec mi to nechutnalo, to si raději dám kohoutkovou vodu.

Hořká čokoláda s malinami, J. D. Gross

Tuto čokoládu dostala mamka a já jsem ji použila do pečení. Maliny v ní mě ale zaujaly, a tak jsem kousek i vyzkoušela jen tak. Je to klasická hořká záležitost, ale naštěstí mě z ní úplně nepálil jazyk. Maliny byly fajn a na pečení také.

Mléčný dezert Citronový řez, Kunín

V potravinách mě zaujala tato (asi) limitka. Pro citrony a citronové dezerty mám slabost, tak jsem si říkala, že bych to mohla vyzkoušet. V jogurtu byly takové divné kousky těsta, to mi tedy nechutnalo. Citronová příchuť byla jinak celkem příjemně svěží.

Tentokrát mi nejhorší přišel určitě ten čokoládový nápoj, to byl děs. Naopak mi chutnala Mika pomazánka, proteinový chlebík a cereální tyčinka. Jaký je váš vztah k nutellám a podobným sladkým pomazánkám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 9

 1. Helena

  Hani, tak doma pravidelně máme jen tyčinku – variantu s červenou řepou. Tu kupuji manželovi do auta, ne vždycky má čas se najíst, tak aby vydržel…
  Děkuji za tvá hodnocení a přeji hezký den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já Nutellu můžu hlavně na palačinky ač teda nepohrdnu ani domácím džemem. Jinak příliš nevhyledávám, už tak mám v jídelníčku dost cukrů a jiných nezdravých aspektů. A jakou značku je mi prakticky jedno, ale tuhle Milku už jsme taky určitě měli.

 3. Lucie

  Ahoj, Nutelly a spol. téměř nekupuji, snad jen když z toho něco peču, ale abychom si to mazali na pečivo, to ne. Jinak, znám jen Oreo, ne z tohoto balení, ale z toho klasického, občas ke kávě proč ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *