Athena´s Treasure – tělová péče – recenze

Krásný den,

když jsem byla letos na dovolené v Řecku, neměla jsem zrovna shodou nešťastných událostí moc prostoru k nákupu nějakých suvenýrů a dárků. Byla jsem jen v minimarketu v našem hotelovém komplexu, kde jsem sehnala řeckou přírodní kosmetiku Athena´s Treasure. Vybrala jsem si z jejich sortimentu tělové máslo a peeling.

Tělové máslo

Toto tělové máslo je určené pro velmi suchou pleť, mělo by mít osvěžující efekt. Parfemace je výrazně sladká a je zde cítit exotické ovoce, přesně, jak je deklarované na obalu. Máslo by mělo obsahovat vitamíny A a E, které jsou důležité pro hydrataci pokožky. Obal je celkem jednoduchý, plastový. Pod víčkem je ještě hliníková folie, takže se nemusíte bát nechtěného vytečení. Máslo má našlehanou hutnou konzistenci, která se ale velmi dobře roztírá, taje pod prsty a rychle se vsakuje. Pokožka po aplikaci je viditelně vyživená, jako naolejovaná, ale ne mastná. Voněla jsem vždy ještě několik hodin a moje domácí šaty a deka na gauči také:-)

Tělový peeling

Peeling se ukrývá ve stejném typu plastové dózy se šroubovacím víčkem. Obsahuje aloe vera, je určen pro všechny typy pleti a je bez parabenů. Ve složení bychom našli ještě extrakt ze zázvoru. I zde je krycí hliníková folie, což rozhodně oceňuji. Peeling má sytě zelenou barvu, gelovou konzistenci s dostatkem obrušujících zrníček. Parfemace je hodně svěží, až taková unisexová, ale to mi nijak nevadilo. Mám asi raději cukrové nebo solné peelingy, přesto jsem tento bez problémů používala. Nijak zbytečně nevysušovala a dobře fungoval.

Celkově jsem s oběma produkty této řecké přírodní kosmetiky spokojená, ale překvapivě mě více nadchlo tělové máslo, které mělo skvělé vlastnosti. Znáte tuto řeckou značku? Koupili jste si také někdy nějakou kosmetiku na dovolené? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Athena´s Treasure – tělová péče – recenze

 1. Helena

  Hani, tuhle zrovna neznám, ale cokoli jsem z Řecka přivezla bylo OK. Jsou to většinou produkty s olivových olejem nebo oslím či kozím mlékem.
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem taky s jejich značkami spokojená, vždy jsem si vybrala něco jiného a pokaždé to bylo výborné.

 2. Stáňa

  Hani, já jsem si na dovolené snad nikdy kosmetiku nekoupila (když nepočítám dvě pleťové masky, které jsem koupila teď v německém DMku cestou do Holandska). Ze zahraničí si vozím hlavně čaje :D.
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, ze zahraničí jsem si přivezla akorát Mask of magnaminty, když jsem byla před šesti lety se školou v Anglii. Jinak si spíše kupuju magnetky (sbírám je) a nebo něco na sebe.

 4. Lucie

  Ahoj, když jsem na dovolené, tak si vždycky něco z kosmetiky musím přivézt. Značku neznám, myslím, že ani z Řecka jsem nikdy žádnou kosmetiku neměla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem taky značku neznala, ale jsem s ní moc spokojená. Kosmetiku si kupuji ráda, dříve jsem vozila hodně náušnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *