Ochutnáno 8

Krásný den,

dnešní článek bude plný sladkostí. Hodně věcí jsem koupila i jinde než v klasických potravinách, tak bude zase nějaká změna:-D Fotky mám nasbírané za několik měsíců, nemusíte se bát, že bych to všechno snědla za poslední týden:-D

Bonboniéra Finest Chocolate Assortment, Chocola

Tu bonboniéru jsem dostala asi od kolegy za něco, co jsem pro něj udělala. Většinou je moc nejím, ale měla jsem nějaký horší den, takže jsem ji doma načala. Bylo tam docela dost druhů bonbonů a byly dobré. Hodně z nich bylo mléčných, to mi vyhovuje, hořkou čokoládu nemám ráda. Samozřejmě jsem se podělila i s ostatníma.

Čokolády Das Exquisite, Rossmann

Tyto čokolády jsem objevila nedávno v drogérii Rossmann a obě mi moc chutnají. Pink verze je hezky sladká, ale dobře se rozpouští na jazyku. Čokoláda se slaným karamelem je vysloveně luxusní. Obsahuje krystalky soli a karamelu a je hezky mléčná. Už jsem si obě kupovala znovu. Jedna stála cca 40 Kč.

Rýžové vafle v jogurtové polevě, Enerbio

Další kousek z drogérie Rossmann jsem si pořídila jako rychlou svačinu do práce. Rýžové vafle byly hezky křupavé, jogurtová poleva příjemně nasládlá. Určitě to není nic moc zdravého, ale jako rychlý příjem energie to bylo skvělé.

Kukuřičné lupínky Mořská sůl, Nový věk

I tyto chipsy jsem kupovala v Rossmanu, stály do 30 Kč a vůbec mi nechutnaly. Nejsou zbytečně přesolené, což je rozhodně fajn. Také jsou pečené, a ne smažené. Ani jsem je nedojedla, ale moc chutnaly mojí kamarádce Klárce a ta je bez problémů dojela. Já očividně nejsem brambůrkový typ:-D

Camambert, Pilos

Tento sýr francouzského typu jsem kupovala v akci v Lidlu. Pilos je jejich interní značka. Měli akci na 3+1, tak jsem si udělala zásobičku. Sýr byl hezky měkký, kůrka ale pevná. Nebyl příliš uleželý, to nemám ráda. Byla jsem s ním spokojená, měla jsem ho v práci na svačinu.

Yellow Smoothie, Billa

Toto smoothie jsem kupovala v nějaké akci v Bille. Mám ta smoothie moc ráda, ale jsou dost drahá, takže si je kupuji jen občas. Toto obsahovalo mango, banán a marakuju. Bylo hezky sladké, mango nebylo tolik cítit, což je super, nemám ho ráda.

Selský jogurt Lesní jahoda, Kunín

Tento jogurt jsem měla už několikrát a pokaždé se opakovaly děsné hrudky. Vždy mám pocit, že jogurt je nějaký zkažený, protože není vůbec krémový a vláčný, ale takový sražený. Musím na to myslet a znovu ho nekoupit.

Mléčný nápoj s bílou čokoládou, MüllerMilch

Tato ochucená mléka mám moc ráda, většinou si je dopřávám k snídani. To s příchutí bílé čokolády jsem měla poprvé a bylo hodně sladké a úplně bych tu bílou čokoládu nepoznala. Mám raději asi jiné varianty, ale tuto klidně vypiji znovu.

Strouhaný sýr Grana Padano, Zanetti

Tento sýr jsem objednávala na rohlíku, ale mají ho třeba u nás i v Bille. Je strouhaný na extra jemno, chutná skvěle a mám ho moc ráda. Nejčastěji si jako parmazán kupuji tento nebo ten z Lidlu.

Jogurtové tyčinky Fantasia

Tyto tyčinky mi moc chutnají. Uvnitř je váleček ovocné náplně, okolo je jogurtový krém a vše je polité čokoládou. Tyčinky pěkně křupou, jsou hezky sladké, ale ne přehnaně. Z lednice vytažené představují super letní svačinku. Měla jsem i variantu s karamelem a byla také výborná.

Největším propadákem dnešního článku jsou určitě lupínky a selský jogurt. Nejvíce mi chutnaly čokolády, rýžové vafle, jogurtové tyčinky i oba sýry. Máte rádi bonboniéry? Která je vaše oblíbená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 8

 1. vyzobaná slunečnice

  Hani, ani mně nechutná selský jogurt a spletla jsem se a taky ho koupila podruhé. Zaujaly mě ty jogurtové tyčinky, ty vůbec neznám a vypadají fakt dobře. Musím se po nich podívat v Tesco, až budu dělat nákup. Měj pohodový pátek.

 2. Helena

  Hani, děkuji za přehlídku. Co se sladkého, čokolády týče, většinou sázím na jistotu. Mám ráda Lindt. Ochucené mléko Müller měl moc ráda náš Adam, teď mu ho občas vozím z Německa, tam není tak sladké. A Granna Padano, to musím mít v lednici stále :o)
  Měj klidný pátek. Helena

 3. Stáňa

  Hani, můj jednoznačný bonboniérový favorit je Mon Cheri – miluju višně v čokoládě.
  Z tvé přehlídky znám jen Camembert Pilos, který občas kupujeme, jinak nic. Zaujaly mne tyčinky Fantazia, ty jsem ještě neviděla. Jinak mám úplně opačné čokoládové preference než ty – nemám ráda bílou čokoládu, miluju hořkou (čím víc procent kakaa tím lépe ;-)). Co bych si nekoupila určitě, jsou ty pufované chlebíčky s bílou čokoládou – obecně pufované věci moc nemusím, jejich kombinace s čokoládou mi nesedí a ještě když je bílá… 😀
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   Mon Cheri má ráda moje mamka, já nejím alkoholové čokolády. Tyčinky Fantazia jsou skvělé, až je zase potkám někde v akci, koupím si další.

 4. Lucie

  Ahoj, souhlasím se Selským jogurtem, divná, hrudkovatá konzistence, už se jim vyhýbám, mám raději jiné jogurty. A nápoje od MüllerMilch mám ráda, když je akce, tak si jich nakoupím do zásoby, často si je dávám k snídani.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky si to musím hlídat, abych ho znovu nekoupila. Ta ochucená mléka mám moc ráda a taky si je kupuji v akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *