Ochutnáno 45

Krásný den,

už mám zase telefon plný fotek různého jídla, které většinou padlo na nejrůznější svačinky do práce apod. Je to taková moje klasická směsice sladkostí, sýrů a nějakých nápojů. Dneska tu budou jak skvělé kousky, tak i děsné propadáky.

Créme Caramel Dessert, Lidl

Tento karamelový dezert jsem kupovala v Lidlu ve francouzském týdnu. Zaujalo mě právě to, že je karamelový. Jedná se o hodně vlhký piškot, který má na sobě takový krém a sladké hoblinky. Bylo to docela dobré, hodně sladké. Použila jsem to, když jsem neměla upečeno a v pohodě jsem to snědla. Na mě to bylo sladké už moc, návštěvě to chutnalo. Mělo to poměrně dlouhou dobu trvanlivosti, což je fajn.

Volume Caramel Waffle Cake

Tento sladký zákusek jsem dostala od kolegyně, která ho asi vyfasovala u nás v jídelně. Nikde jsem to ještě neviděla. Jedná se o sladký karamelový perníček. Na jezení to nebylo úplně pohodlné, dost se to drobilo. Jinak to bylo hlavně sladké, ale v práci mám občas svačinovou krizi, tak jsem byla ráda.

Milky Bar Speculoos, Nestlé

Tuto čokoládu jsem si koupila v anglickém Tescu. Jedná se o bílou čokoládu s kousky karamelových sušenek. Čokoláda byla dobrá, jemná, na jazyku se hezky rozpouštěla. Sušenky v ní byly dobře patrné, příjemně ji okořenily.

Kinder Mléčný řez, Kinder

Já mám sladkosti od značky Kinder všeobecně hodně ráda. V Bille jsem si při jednom nákupu pořídila tento Mléčný řez. Je to moc dobré, měkké, ten krém mi chutná. Není to moje nejoblíbenější Kinder záležitost, ale nemám jí ani co vytknout…

Sušenka Nesquik, Nesquik

Tuto sušenku jsem si koupila v našem školním automatu (co bych dala za nějaký bufet s normálním jídlem). V balení jsou dvě sušenky a je to taková klasika v mléčné čokoládě. Chutnalo mi to, klidně si to pořídím znovu, ale na zadek jsem si z toho nesedla.

Studentská pečeť Borůvka & cookies, Orion

Tato čokoláda byla jako novinka v posledním brand boxu. S taťkou jsme usoudili, že ji musíme pořádně ochutnat a byla dobrá. Je to hodně poctivá čokoláda, kde je spoustu borůvkové náplně a kousky sušenek. Já mám tento typ čokolád ráda, takže jsem si ji užila. Tátovi taky hodně chutnala, minimálně půlka skončila v jeho bříšku:-)

Sýr Gouda, President

Toto je dostupná značka sýrů, já jsem si balení kupovala u nás ve večerce. Sýr je plátkový, jemný, lehce uzrálý, prostě dobrá gouda. Sýry od značky Prezident mám všeobecně hodně ráda a kupuji si je i často.

Fanta Shokata, Fanta

Tuto Fantu mám zase z našeho automatu. Já si v létě občas dám skleničku vychlazené fanty, mám ráda tu citronovou. Tato bez cukru je děsná. Ani jsem ji nedopila. Nechápu, jak něco, co má být bez cukru, je tak extrémně sladké. Zkoušel ji i kolega Milan a taky mu nejela.

Mini sýry Gran Moravia, Gran Moravia

Asi v Kauflandu jsem si koupila tyto minisýry od značky Gran Moravia. Ony jsou poměrně drahé, balení stálo necelých 50 Kč, ale říkala jsem si, že bych mohla vyzkoušet něco nového. Každý sýr byl zvlášť zabalený a byl dobrý. Jedná se o klasický Gran Moravia sýr.

Džus Sweet Pineapple, Rio

Mamka mi koupila tento ananasový džus, který obsahuje dužinu. Je poměrně hustý, hodně sladký, poctivý. Pila jsem ho samotný, abych ho vyzkoušela, ale tady se fakt vyplatí ho naředit vodou. Já mám ananasové příchutě ráda, takže jsem spokojená.

Největším propadákem je jednoznačně fanta, ta byla odporná. Chutnal mi džus, oba sýry a rozhodně Kinder Mléčný řez. Máte rádi Kinder? jaká jejich pochoutka je vaše oblíbená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 45

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko,Kinder mám moc ráda. Nevím ani co nejradši mám hodně ráda Kinder Pinguí a nebo Maxi King, ale mléčným řezem taky nepohrdnu. Nikdy mě příliš nezaujalo Paradiso. Když je teda řež o těch jejich chlazených výrobcích :- D z běžných mám ráda vajíčka, čokoládky i Kinder Bueno nebo Schoko Bons.

 2. Lucie

  Ahoj, kupované sladkosti už jím minimálně, když už mlsat, tak domácí, různé buchty a dezerty. Ale docela mě zaujal džus, ananas mám ráda.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já to různě střídám, doma to úplně nejím, ale do práce si nosím svačiny a občas nemám upečeno, takže si něco koupím.

 3. Stáňa

  Kinder je oblíbená sladkost mého muže, já to nemusím (nemám v podstatě moc ráda žádné kupované sladkosti z piškotového těsta). Studenntskou pečeť mám doma taky a zatím jsem ji nenačala – bojím se, že na mne bude hodně sladká. Jinak bych z tvého výběru určitě sáhla po obou sýrech

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si zrovna dneska ráno koupila Kinder Bueno White:-) Ty tu čokoládu nenačínej, je fakt hodně sladká.

 4. Helena

  Hani, i já bych si vybrala jen ty sýry. Sladkostem se snažím vyhýbat, Kinder cokoli miloval náš Adam…
  Přeji příjemné dny, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *