Ochutnáno 44

Krásný den,

zase se mi v telefonu objevilo deset fotek různého jídla, které jsem vyzkoušela a ještě jsem o něm nepsala. Dneska to bude taková klasická směsice všeho možného včetně nápojů. Nakupovala jsem v různých supermarketech, dokonce tu mám i jeden kousek z Anglie.

Super smoothie Revitalise, Innocent

Toto smoothie jsem si koupila v anglickém Tescu, ale značku Innocent známi z ČR. Smoothie obsahuje jablka, maliny, brusinky a granátové jablko. Nemělo žádná zrníčka z malin, bylo poměrně husté, ale dobře se pilo. Chuť byla lehce nakyslá, jak to mám ráda.

Šumavský sýr Gouda, Tany

V Kauflandu jsem v akci za 19,90 Kč koupila balení tohoto mazacího sýru. Měli několik příchutí, já jsem si vzala dvě. Sýr je hezky měkký, snadno se maže a byl opravdu chuťově povedený. Jemný, tak akorát výrazný. Měla jsem dvě krabičky a zmizely jako nic.

Strašidelný perník pardubický

V Bille jsem za pár korun sehnala tento perník, který mi do oka padl dívky svému obalu. Jedná se o klasický perník s ovocnou marmeládou. Jestli jste někdy tyto kupované perníky měli, tak přesně chutná i tento speciální.

Tradiční medový perník Švestka, Perníkář

Tento perník jsme dostali v práci ke snídani. Já mám perníky ráda, takže jsem si ho nechala na pozdější svačinku a byla jsem spokojená. Švestková příchuť by za mě mohla být klidně i výraznější, ale perníky byl dobrý a je dost možné, že si sama nějaký pořídím.

Ananasový džus, Tesco

Ještě před odjezdem do Anglie jsem byla na nákupu v Tescu. Jezdím tam všeobecně nerada, ale musím uznat, že mají skvělé pečivo. D oka mi padl jejich čerstvý ananasový džus od jejich privátní značky. Džus byl fakt dobrý, hodně sladký, ale to je u této příchuti normální.

Confection, Lidl

V Lidlu jsem v rámci italského týdne pořídila dvě tyto bonboniéry, kde jsou malé oválky plněné pomerančovým krémem. Myslela jsem si, že budou pro mamku, protože ona miluje pomeranč v čokoládě, ale nějak jimi pohrdla. Vzala jsem je tedy do práce a ve sborovně se po nich jen zaprášilo. Docela špatně se dostávaly ven z platíčka, čokoláda je mléčná a nepřišla mi zase až tak kvalitní. Celkově bych je hodnotila jako takový průměr, znovu je brát nebudu.

Pink Guava Nectar, Lidl

Ještě před odjezde do Anglie byl nějaký španělsko – mexický týden v Lidlu a já jsem tam potkala krabici s tímto džusem z růžové guavy. Džusy zkouším ráda, takže jsem byla zvědavá i na tento, ale za mě je to rozhodně zklamání. Byl hodně sladký a uvnitř byl dost divné dužiny, takže mi to moc nejelo. Dopili ho naši, kterým to nijak nevadilo.

Tyčinka Raw Energy Mango & Cashew, Bombus

Tytu tyčinku jsem měla v nějakém boxu a dlouho trvalo, než jsem se k ní dostala. Tyto raw tyčinky sama moc nevyhledávám, ale byla jsem docela mile překvapená, že to nakonec nebylo špatné. Byla poměrně sladká, trochu se mi lepila na zuby (to mi právě vadí) a odpolední svačinku byla úplně v pohodě.

Canitas de Fuet d´ Olot, Lidl

Ve španělském týdnu jsem koupila i tyto minia salámky fuet. To mi tedy vůbec nechutnalo, kousla jsem si jen jednou a zbytek naštěstí dojedl kolega, který s tím neměl problém. Já jsem byla ráda, že jsem nevyplivla to jedno sousto, co jsem měla v puse.

Šumavský sýr smetanový, Tany

Druhý druh mazacího sýra jsem si vybrala ve smetanové variantě, což je mimochodem, moje nejkupovanější příchuť mazacího sýra. Stejně jako verze s goudou byl hezky jemný, měkký a dobře se mi mazal na pečivo. Měla jsem jen jednu krabičku a docela mě to mrzí…

Největším propadákem je fuet salámek z Lidlu, to se opravdu nepovedlo a nechutnalo mi to. Nejvíce mě naopak zaujalo smoothie a ty mazací sýry, které byly fakt povedené a po kterých se v Kauflandu zase budu muset podívat. Co vám naposledy nechutnalo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 44

 1. Stáňa

  Hani, tentokrát neznám nic, jen ta raw tyčinka tu na mne čeká. Měla jsem velké zásoby a malou spotřebu… Poslední věc, která mi výrazně nechutnala byla bonboniéra Lagunu s mořskými plody od Carly – byla hrozně sladká a čokoláda se mi zdála nekvalitní.

 2. Helena

  Hani, chtěla jsem zajásat, že Innocent dorazil i do našich zemí… V UK jsme si ho užívali, občas ho mají v Německu.
  Přeji hezkou neděli. Helena

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, Šumavský sýr máme doma poměrně často, protože ho prodávají v místní Jednotě, kde pracuje tchýně. Perníky jakožto hrdý občan Pardubického kraje také znám 😀 jako malá jsem je dostávala na Mikuláše v různých variantách. Popravdě si nevzpomínám, co mi nechutnalo já si většinou dávám to samé dokola 😀 přítel mi to vždy vytýká, že nezkusim takhle nic novýho.

  1. ciculka Post author

   AHoj Sabi,
   já si dávám v restauraci pořád to samé. Teď jsme byli s Martinem na večeři v mé oblíbené restauraci a slečna mi už nenesla ani jídelní lístek:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *