Ochutnáno 22

Krásný den,

ještě před jarní dovolenou se mi povedlo nasbírat deset ochutnaných kousků. Dneska bude převažovat jednoznačně kategorie nápojů, mám tu spoustu limonád. Téměř všechny jsem je objednávala na rohlíku, odkud mám i další kousky.

Sýrové kuličky neuzené, Pilos, Lidl

Tyto sýrové kuličky jsem si pořídila do práce na rychlou slanou svačinu. Já jsem sýrový typ a tyto kuličky jsou fakt povedené. Chuťově jsou příjemně výrazné, slané, ale ne přesolené. Balení jsem měla na celý den a byla to výborná svačinka. Určitě je koupím znovu.

Fanta jahoda a kiwi

Tuto plechovku jsem si vzala na zkoušku na rohlíku. Je bez cukru, ale i tak mi ta limonáda přišla strašně sladká. Kiwi jsem v chuti vůbec nepostřehla, jahoda byla patrnější. Nějak více mě tato limonáda nezaujala a znovu ji chtít nebudu.

Kitkat Chunky Karamel

Tuto tyčinku jsem měla v posledním brand boxu a byla výborná. Je tam spousta čokolády, výrazná složka karamelu, méně sušenky. Já si Kitkat Chunky sama tolik nekupuji, protože mi přijde právě docela sladká, to mě fakt na ni musí honit mlsná. Každopádně co tato sladkost slibuje, to plní:-)

Sušenky Jam Sandwich Cream, Marks & Spencer

Tyto sušeny si celkem pravidelně kupuji na rohlíku, ale samozřejmě je seženete i v kamenných obchodech M&S. Já je mám ráda, protože mají velký podíl marmeládové složky, což mi vždy chutná. Vanilkový krém je také povedený, za mě jsou to opravdu velmi chutné sušenky.

Sýrové kuličky uzené, Pilos, Lidl

Další sýrové kuličky, ale tentokrát jsem si v Lidlu vybrala ty uzené. Stejně jako u předchozí varianty jsem velmi spokojená. Uzená chuť je příjemně výrazná, sýr je na povrchu pevný, uvnitř jemný, takový jako mozarella. Až pojedu zase do Lidlu, tak tam nějaké další koupím. Já jsem měla obě balení na svačinu do práce, ale řekla bych, že se to skvěle hodí i na nějaké obložené mísy.

Mirinda granátové jablko a hrozny

Další limonádu, co jsem pořídila na rohlíku (byla jsem v únoru nemocná s covidem, takže jsem musela nakupovat online), byla tato Mirinda. Kupovala jsem ji především pro rodiče, já jsem milovník coca coly. Tato limča byla tedy velmi sladká, cítila jsem hlavně hrozny, které nemám moc ráda, ale třeba našim chutnala.

Relax Kaktus

Poslední limonáda dnešního článku je další pokud z dílny Relaxu. Kaktusová příchuť byla sladká, ale líbil se mi kyselý podtón, což mám prostě všeobecně ráda. Byla celkem příjemná, ale nějak nemám v plánu si ji kupovat znovu, zase tak moc mě nezaujala.

Kinder Cards

Tuto sladkost jsem si překvapivě pořídila v Kiku, kde jsem sháněla nějaké oblečení pro babičku. Je to poměrně drahé, stálo to určitě minimálně 70 Kč. Skládá se to ze světlé a tmavé oplatky a ty jsou spojené krémem. Mně to tedy fakt chutná, ale ta cena je poněkud děsivá.

Kostíci kapsička s čokoládou příchutí

Tuto kapsičku jsem kupovala normálně v supermarketu a podle mě je běžně dostupná v různých obchodech. Je poměrně velká, přišlo mi, že je tam hodně toho pacholíka. Chuťově to bylo dobré, prostě čokoládový pacholíček, ale přiznám se, že jak mi vyhovují přesnídávky v kapsičce, tak pacholíka bych měla raději v kelímku.

Džus jablko a banán, Relax

Tento džus mám z Billy, kde mají často akce na džusy a všeobecně mají slušné ceny nápojů. Kombinace jablka a banánu mi chutnala. Je to sladké díky banánu, ale zároveň lehké a svěží, za což může právě to jablko. Vychlazený byl příjemně osvěžující. Určitě si ho koupím znovu.

Z dnešní přehlídky mi nejméně chutnaly ty limonády a nejvíce mě okouzlily sýry a také Kinder Cards a sušenky z M&S. Co zajímavého jste v poslední době vyzkoušeli vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

16 thoughts on “Ochutnáno 22

 1. Helena

  Hani, neznám nic, až na ty kartičky. Kinder čokoládu Adam miluje od dětství, a tak jsem je před covidem jako novinku koupila v Německu. K jeho obrovské radosti. Koukala jsem, že už je k míní i u nás…
  Měj hezkou sobotu, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, mně se nejvíc líbí ty sýry ač mně by teda na celý den nestačili – jsem docela jedlík a mám rychle zase hlad. Nové věci moc nezkouším, tak mě nenapadá, co bych mohla zmínit, ale zrovna baštím čerstvě upečené banánové muffiny s čokoládou.

 3. Stáňa

  Hani, tak já bych jednoznačně sáhla po sýrech, naopak bych nemusela nic sladkého – ani limonády ani oplatky. Článek o tom, co jsem minulý měsíc ochutnala já, mám rozepsaný a doufám, že ho dneska dokončím a vydám :).
  Hezký víkend

 4. Erika

  Limči vypadají zajímavě, min. na ochutnání, slušný výběr mají např. místní večerky, což bude spíš pro mě, jelikož online potraviny neobjednávám. Ale děkuji za prima tipy!!
  A jsem asi jediný člověk, co ještě neochutnal nějakou tu fresh kapsičku,když ony většinou obsahují banán, no přes ten já se nedokážu přenést. Samé dobroty!!!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   menší obchody mají vždy zajímavé kousky:-) Já mám kapsičky ráda a často je v nich jablko, banán jen někdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *