Oblíbenci: listopad 2021

Krásný den,

v listopadu jsem se moc nemalovala, protože jsem byla nemocná, ale na nějaké looky také došlo. Přeci jen jsem byla třeba v divadle nebo v restauraci:-) Tentokrát jsou tu celkem levné kousky, samá drogérka nebo Avon. Myslím si, že žádný produkt nebyl dražší než 200 Kč.

Poslední týdny jsem docela lenivá, takže úplně vynechávám makeup. Vystačím si s lehkým korektorem z Avonu, který mám tedy už téměř spotřebovaný. Ten vždy přepudruji mojí letitou stálicí, pudrem Stay Matte v odstínu Translucent od Rimmelu. Kupuji si ho asi dvacet let, mám ho fakt ráda. Je levný, lehký a světlý.

Po delší době jsem vytáhla na světlo zase tvářenku od značky Bell. Je to příjemná broskvová barva s lehkým shimmerem. Nosím ji ráda právě na podzim nebo na jaře. Na rty používám spíše balzámy (kvůli respirátorům, které musím pořád nosit), když už je ale líčím, sahám hlavně po lescích na rty. Ze svých zásob jsem vykutala tento hodně přirozený od Catrice. Je to Volumizing Lip Booster, obsahuje nějaké mentolové výtažky, takže na rtech trochu pálí a měl by zvětšovat jejich objem.

Paletka od Makup Revolution London je hodně letitá krasavice. Měla jsem ji před lety v jejich adventním kalendáři a ještě nepoužitou jsem ji vyřadila, že ji někomu věnuji. Pak jsem ji asi za dva roky objevila a zjistila jsem, že je skvělá. Sami vidíte, jaké krátery v ní už mám. Je to skvělá neutrální paletka, kterou často používám i jako doplňkovou k těm hodně barevným.

Na konci měsíce jsem konečně vytáhla tuto zelenou krásku od Essence. Nedávno jsem vám ji představila i v samostatné recenzi. Je opravdu výborná a nedám na ni dopustit. Poslední černé linky, které jsem doma našla, jsou tyto Brush Ink od Catrice, takže nyní se líčím jen s nimi. Jsou fajn, ale ty od Physicians Formulas byly lepší…

Jak jste na tom s líčením vy? Zvládáte to každý pracovní den? Dáváte přednost produktům z drogérie, nebo jste naopak milovníci high end kosmetiky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Oblíbenci: listopad 2021

 1. Lucie

  Ahoj, znám jen pudr Rimmel a lesk od Catrice, já jejich produkty na rty můžu, sice ten Volumizing efekt nikde, ale to bych snad ani nečekala, jsou prostě příjemné.

 2. Stáňa

  Hani, já se líčím velmi málo – jen stíny, řasenka, rtěnka nebo lesk. V případě nouze (když mi někde „vyraší“ něco velmi nechtěného), tak korekční tužka. Teď ještě používám rozjasňovač pod obočí v tužce, ale ten jen proto, že jsem ho měla v nějakém boxu, nepatří k mé běžné denní rutině.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já se buď nelíčím vůbec (jako třeba dneska) nebo pak kompletně – korektor, pudr, stíny, linky, řasenka, obočí, tvářenka, rty. Občas přidám i makeup a bronzer, ale není to pravidlem. Mám ráda spíše lehké líčení pleti, užívám si spíše líčení očí.

 3. WantbefitM

  Když jezdím do školy, tak jsem ráda, že v těch 4:30 vstanu, uvařím si kafe na cestu a zvládnu se vypravit. Natož se ještě malovat 😀 Většinou se maluju jen při nějaké příležitosti 🙂 Jako je třeba výlet nebo návštěva restaurace 🙂 Stačí mi výrobky z drogérky, snažím se ale vybírat veganskou kosmetiku 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mně se taky někdy ráno nechce vstávat a nemaluji se. Podle mě je to v pohodě. Nechci se do toho nutit, pak bych si to tak nemohla užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *