Oblíbenci: březen 2022

Krásný den,

v březnu jsem se do práce nezvládla líčit každý den, několikrát jsem musela vyrazit jen tak, protože mě slzely oči nebo jsem taky zaspala:-D Někdy to prostě nejde, no. Přesto tu mám oblíbence z dekorativní kosmetiky. Sahala jsem spíše po osvědčených kusech a také jsem se snažila dopoužívat to, co mám doma dlouho otevřené.

Po dlouhé době jsem sáhla po skvělé paletce Sultry od značky Anastasia Beverly Hills. Je to paletka plná barev v přírodních odstínech. Sami vidíte, že paletka je pořádně používaná, mám v některých stínech fakt velikou díru. Paletka je skvělá, používám ji moc ráda.

Co se týče pleti, zaměřila jsem se na likvidaci zásob a opravdu se mi to dařilo. Korektor Liquid Eye Conclear od značky Bell už padl za vlast. Není to zrovna ta nejvíce krycí záležitost, ale je jemný a nedráždí v očním okolí. Co se týče pudru Stay Matte od Rimmelu, je to taková moje klasika, ke které se pravidelně vracím. Kupovala jsem si ho už v 15 letech, mám ho opravdu ráda.

Konečně mě přestaly slzet oči z linek Renaissance Flick od MUR, takže jsem si je opět oblíbila. Jsou krásně černé a dobře se s nimi pracuje. Zkoušela jsem několik nových řasenek, ale žádná mě neuchvátila, a proto jsem se rozhodla používat osvědčenou Lash Senstaional od Maybelline, kterou mám doma v miniatuře.

Abychom se nebavili jen o stálicích v mé kosmetické sbírce, naprosto jsem podlehla novince – vyživujícímu lesku na rty z Avonu. Odstín Peony Blush je opravdu nádherný, to je moje každodenní barvička:-) Tvářenky se snažím každý měsíc střídat, abych je postupně likvidovala. Nyní přišla na řadu moje Natasha Denona, kterou mám v miniatuře ještě s rozjasňovačem (ten naopak nepoužívám). Odstín Golden Coral je svěží jarní barvička, opravdu výborná tvářenka.

Jak sami vidíte, březen se nesl v hodně přirozených odstínech. V dubnu se určitě zaměřím na nové paletky, ale vůbec nevím, jakou tvářenku si vyberu jako lásku měsíce. Máte nějaký návrh? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Oblíbenci: březen 2022

 1. Helena

  Hani, nevím, nevím. Mám tvářenku Bourjois a zdá se nesmrtelná…
  Děkuji za tip na lesk, nějaký bych potřebovala.
  Díky i za adresu, dnes asi otevřenou poštu nestihnu, ale zítra se za tebou maličkost v obálce rozletí…
  Pa, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem si někdy před rokem koupila taky Bourjois tvářenku a prostě ji nemohu nikde najít. Docela mě to štve. Ty lesky z Avonu jsou skvělé, mám je všeobecně ráda. Na zásilku od tebe se moc těším!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   já docela často chodím i bez makeupu, třeba tento týden:-) Nemám s tím problém, i když líčení mě hodně baví. Rychlé líčení musí být skvělé, ráno neztrácíš čas a můžeš déle spát.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, moc hezké nude kousky. Já se poslední dobou taky držím stálic, hlavně na líčení do práce, tam prostě chci all day výdrž jinak si to na sebe znovu nedám. Stále dost sahám po Barry M, spolu s druhou Petra paletkou a UD Born to run. Ta Sultry vypadá moc hezky, taky jsem o nějaké paletce od Stázičky přemýšlela, tak třeba až dodělám nějakou, co mám doma. Barry M to bude mít za chvíli dost nahnuté…Od Bellu mám teďka bázi pod makeupu a docela jsme se spolu sžily, tak jí používám pod každé líčení a s tím True Skinem si rozumí. Tvářenku tu já moc nepoužívám, spíš mě berou bronzery.

  Děkuji za představení produktů, které zdaleka ne všechny znám.
  Měj se hezky,
  Sabča

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   se Sultry paletkou jsem hodně spokojená, však je to znát na jejím vzhledu:-) Klidně bych si koupila i nějakou další, ale spíše z druhé ruky nebo v nějaké akci, jinak je to hodně drahá sranda.

 3. Stáňa

  Já když něco vytáhnu, tak to obvykle používám do úplné konce. Teď co mám dvě paletky, tak občas střídám stíny, ale třeba rtěnky střídám vlastně hrozně málo – teď momentálně „jedu“ skoro pořád tekutou Catrice.
  Hezký den, Hani

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já se snažím střídat paletky a tvářenky, abych je spotřebovávala. Naopak mám otevřený jeden pudr, bázi, makeup a to likviduji postupně.

 4. Lucie

  Ahoj, pudr Stay Matte byl spolu s tím s krajkovým reliéfem od Dermacolu první pudr, co jsem si pořídila, taky to bylo kolem 15tého roku, holt tehdy jsem měla jen kapesné a cena produktu rozhodovala. Ale ráda se k nim vracím i teď, po letech. Jinak znám už jen řasenku od Maybelline, to je jedna z mých nejoblíbenějších řasenek celkově.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já si taky kupovala Stay Matte ještě na konci základky:-) Pořád je to pro mě dobrý pudr a pořád má skvělou cenu:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *