Objednávky na notino.cz a elnino.cz

Krásný den,

na konci listopadu byl black friday a na dvou eshopech notino.cz a elnino.cz byly pořádné slevy. Rozhodla jsem se tam nakoupit nějaké vánoční dárky a využila jsem na to i portál plnapenezenka.cz, abych ještě něco ušetřila.

notino.cz

Na notino jsem měla dopravu zdarma a vybrala jsem si sprej na vypadávaní vlasů a tonikum pro růst vlasů a posílení kořínků od značky Plantur. Mamka i moje kamarádka ji používají a obě jsou velmi spokojené. Loni jsem měla v adventním kalendáři vůni Ariana Grande Ari by Ariana Grande a opravdu se mi líbila. Vzala jsem si tedy plné balení. Nakonec jsem přihodila nějaké vosky Yankee Candle. Vůně Sun Drenched Apricot Rose je krásná, proto tu mám hned tři vosky. Garden by the Sea se mi také líbila, ale vosk jsem objednala jen jeden:-) Jako dárek jsem dostala vzorek vůně Yes I am od Cacharel.

elnino.cz

Tady měli tedy pořádné slevy. Za 45 kaček tu mám rtěnku v tužce od Elizabeth Arden. Je to krásná vánoční červená, asi si ji vezmu ke stromečku. Velké slevy byly i na vůně, a tak jsem si poprvé pro sebe koupila Cool Water od Davidoff. Cena 377 Kč za 50 ml je fakt skvělá. Rozhodla jsem se vyzkoušet značku Tigi, kde jsem si koupila set šamponu a kondicionéru (oboje 750 ml) za 369 Kč. A asi abych vyvážila tu dražší vlasovku, tak tu mám pár kousků na vlasy za 37 kaček:-) Jsou to šampony a kondicionéry od značky OZ a Xpel. Za 48 Kč měli i tělový peeling od Kallos. Měli i pěknou sadu Vichy, kde je sérum Mineral 89 a dva krémy z řady Slow Age. K tomu byla i hezká taštička. Právě tyto výrobky od Vichy mi hodně sedly, tak se na ně těším:-) Nakonec zmíním dva vzorky vůní – Salvatore Ferragamo Incanto Bliss a Paul Smith Optimistic.

Zajímalo by mě, jestli jste také využili akce Black Friday a pokud ano, co pěkného jste si koupili. Určitě mi napište:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Objednávky na notino.cz a elnino.cz

  1. Vanessa J.

    Nic jsem na Black Friday nekupovala, ale zrovna čekám také na balíček TIGI šamponů, konkrétně modré řady na zničené vlasy, tak jsem zvědavá a moc se těším, až na ně budu moct udělat recenzi.
    Ta Vichy sada vypadá moc dobře, to hyaluronové sérum mě láká už dlouho.

    1. ciculka Post author

      Ahoj, na TIGI jsem také zvědavá, určitě pak napiš, jak dopadla tvoje modrá řada:-) Já jsem měla několik vzorků toho séra a přišlo mi, že mojí pleti sedne, tak doufám, že se mi bude líbit i to plné balení:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *