Můj superbox speciál: léto 2023

Krásný den,

po delší době se opět objevil speciál s drogérií a kosmetikou. Tomu jsem samozřejmě neodolala. Nevím, jestli jsem v červnu nějaká více kritická, ale tentokrát jsem poměrně dost zklamaná. No, posuďte obsah sami…

co box obsahuje:

 • prací prostředek na barevné prádlo, Dr. Beckmann
 • tekutý prostředek na barevné prádlo Woolite Keratin Therapy, Woolite
 • zubní pasta Signal White Now Time Correct, Signal
 • antiperspirant ve spreji Dove Advanced Care Original, Dove
 • ananasová mlha na tělo, Ziaja
 • automatický osvěžovač vzduchu, Airwick
 • sprchový gel Thermal Spa Mineral Massage, Palmolive
 • kapsle do myčky, Finish

Z klasické kosmetiky tu jsou jen tři věci, a to je podle mě dost málo. Mlha od Ziaji je pro mě známým kouskem, už jsem ji doma měla (a možná ještě jednu mám). Není to špatné, ale další nepotřebuji. Sprchový gel od Palmolive jsem už taky měla, ale gelů mám doma docela málo, tak tento se opravdu hodí. Voní svěže, je to ideální vůně na léto. Mám raději deodoranty než antiperspiranty, ale tento samozřejmě v létě bez problémů spotřebuji Parfemace Original je dobrá, mám ráda klasickou Dove vůni.

Na praní jsou tu hned dva kousky. Oba jsou určené na barevné prádlo. Woolite je klasický tekutý gel, voní dobře, bez problémů ho zužitkuji. Od Dr. Beckmanna mám prací ubrousky, které se během praní rozpustí. Má se jednat o šetrný prostředek, který je velmi účinný. Je to novinka, jsem samozřejmě zvědavá.

Kapsle do myčky nevyužiji, odnesu je do práci kolegovi. Byla bych ráda, kdyby se ptali, jestli myčku máme nebo ne. Raději bych měla dva stejné gely než kapsle, které jsou mi na nic. Zubní pasta Signal se rozhodně hodí, pasty White Now řady mám celkem ráda, ale bývá z nich docela bordel. Nejdražším kouskem v boxu je určitě automatický osvěžovač vzduchu. Na ten jsem taky zvědavá, to jsem doma nikdy neměla. Je ve vůni Jasmínové květy, což by nemuselo být vůbec špatné.

A to je, přátelé, vše. Osm kousků v boxu za 449 Kč mi přijde docela málo. Ceny některých věcí mi zase připadají hodně nadsazené, např. gel Palmolive za 149,90 Kč nebo Dove antiperspirant za 144,90 Kč. Já chápu, že vyšší cena boxu zní lákavě, ale když to pak koncový zákazník rozbalí, je docela zklamaný. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Můj superbox speciál: léto 2023

 1. Helena

  Vyjádřím se jen k obsahu – ceny až tak v malíčku nemám (a ony se stejně stále mění) – až na tu věc do elektriky bych bez problémů spotřebovala časem vše.
  Hani, měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já bych řekla, že hodnotou je to tak na hraně, ale asi bych neměla problém všechny kousky spotřebovat (i když tedy sprcháčů mám ještě zásobičku).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   kromě kapslí taky vše spotřebuji, ale dovedla bych si představit mnohem zajímavější obsah. Gelů zrovna tolik nemám, takže tentood Palmolive se mi hodí a brzy na něj dojde.

 3. Lucie

  Ahoj, kapsle do myčky bych taky nevyužila. Jinak co se týká obsahu, tak kromě kaslí bych využila vše, takže obsah fajn, nicméně taky se mi zdá poněkud ošizený.

 4. Simona

  Ahojky, vidím 😄 to stejně. Myčku nemám, takže nevyužijí. 🤔 Pasta je fajn, ale mám jich dost. Ráda vyzkouším sprchový gel, ten se hodí a gel na praní též. Ovšem čekala jsem spíše věci na léto. Opalovací krémy, mléko, něco na vlasy nebo po opalování. Dost mě to zklamalo a cenově také mě to zklamalo. Přeji hezký usměvavý den 😄🥰

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem taky čekala úplně jiný obsah, ale kromě kapslí (ty jsem už odnesla kolegovi do práce) využiji vše. Ty ceny mi ale přijdou hodně nastřelené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *