Můj superbox speciál – léto 2021

Krásný den,

právě mi kurýr doručil nový superbox speciál, kde je drogérie a kosmetika. Nebudeme tedy ztrácet čas a rovnou se na to vrhneme. Opět jsem si zaplatila jen tuto limitku. Když jsem box rozbalila, přišlo mi na prví pohled, že je prázdnější než ty předchozí krabice. Tak uvidíme, co v něm vše najdeme:-)

co box obsahuje:

 • Color Catcher Complete Action+ (59,90 Kč)
 • Signal Integral & Wholesome Care zubní pasta (44,90 Kč)
 • Nové Rex 3+1 Power caps (79,90 Kč)
 • tuhý šampon pro barvené vlasy Murumuru Butter & Rose, Love, Beauty and Planet (149 Kč)
 • Lanza mýdlo na praní (39,90 Kč)
 • Lysol desinfekce na praní (99,90 Kč)
 • šampon na suché vlasy Hemp + Hydration, Tresemmé (119 Kč)
 • Somat Duo čistič myčky v tabletách (109,90 Kč)
 • zubní kartáček Colgate Recyclean (124,90 Kč)
 • sluneční ochrana, A-derma (599 Kč)
 • Pomerančové máslo krémové sprchové mýdlo, Ziaja (89,90 Kč)
 • plátýnková maska Skin Naturals, Garnier (79,90 Kč)

Snad v každém boxu je nějaká zubní pasta a ani tento není výjimkou. Našla jsem zde novinku od Signalu, která má certifikát přírodní kosmetiky obsahuje minerální zinek. Pastu ráda zkusím, mám docela spotřebu, jak si čistím zuby několikrát denně. K tomu je tu nový kartáček Colgate, který je měkký a recyklovaný, což oceňuji.

Je tu také dost produktů na praní. Tuhé mýdlo se vždy hodí na nějaké rychlé ruční přemáchnutí. Ubrousky na praní dám mamce, já mám doma ještě zásobu těch svých nakoupených. Na tu desinfekci na praní se opravdu těším, ještě jsem ji nezkoušela. Prací kapsle bez problémů spotřebuji, i když mám raději různé gely.

Překvapilo mě, že jsou tu hned dva šampony. První z nich je tuhý šampon od LBP, určený na barvené vlasy. Já mám tuhé šampony ráda, cestuji už několik let jen s nimi. Druhý kousek mě hodně zaujal, protože moje vlasy potřebují hydrataci. Šampon od Tresemmé je vhodný pro suché a matné vlasy. Můj současný pivní šampon je už na dně, takže tento si rovnou odnesu do koupelny:-)

V balíku byla i plátýnková maska od Garnier, která má mít sílu ampulí. Já ji mám doma už koupenou, ale ještě jsem ji nestihla vyzkoušet. Mám verzi s ananasem, jež by měla bojovat s unavenou pletí. Od značky A-derma jsem našla krém na opalování s SPF 50, což je jediné SPF, které používám. Krém se určitě bude hodit, ale dívala jsem do svých zásob a mám tam ještě tři jiné. Také mi přijde, že je přehnaně drahý, to bych si tedy sama nekoupila.

Nakonec jsem si nechala sprchový gel s vůní pomerančů od Ziaji. Myslím si, že jsem ho v minulosti už měla a byla jsem spokojená. Určitě znám z této řady peeling. Posledním produktem je to nejméně zajímavé – balení tří tablet do myčky. Myčku nemám, takže co s tím? Mimoto, opravdu stojí tři kapsle přes stovku?

Celkem je hodnota produktů 1596,10 Kč, což tedy splňuje původní slib (hodnota přes 1200 Kč). Jsou tu produkty, které se mi hodně líbí (ty na vlasy, maska, věci na praní), a ty, které méně (předražený krém na opalování, tablety do myčky).

Jak se obsah boxu líbí vám? Jaký produkt vás zaujal nejvíce a jaký nejméně? Máte ho také předplacený? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Můj superbox speciál – léto 2021

 1. Helena

  Haničko, asi se dá všechno bez problémů spotřebovat. Jen doufám, že ty uváděné ceny nejsou tak nastřelené jako u Somatu. Nejsou to tablety na nádobí, ale na čištění myčky. Naposledy jsem je kupovala cca za 70 Kč a myslím, že to nebyla žádná akce.
  Měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já se v těch tabletách vůbec nevyznám, nemám myčku, nikdy jsem to nekupovala. Používám klasicky jar a houbičku:-)

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, tomu říkám nabušený box. Přesně tenhle šampon jsem si teď kupovala, taky mě zaujala ta hydratace + konopí obvykle zklidňuje pokožku hlavy, tak mi to přijde jako vítané kombo. Těším se na tvoje postřehy <3

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabčo,
   koukala jsem na tvé nákupy a zaujal mě i ten kondicionér ze stejné řady. Já se nyní snažím dodělávat nasyslené zásoby, ale bohužel se dostávám k věcem, které mi moc nesedí.

 3. Lucie

  Ahoj, kromě tablet do myčky a mýdla na praní bych využila vše. Sprchový gel Ziaja jsem měla a tu vůni jsem si užívala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mýdlo na praní jsem dala mamce, ona občas pere nějaké věci v ruce, protože tvrdí, že se do pračky dávat nesmí. Já tedy dávám do pračky vše, jsem děsná:-)

 4. Eliss

  Úplně stejné tablety na praní Rex jsem si nedávno koupila, bohužel s nimi nejsem moc spokojená, vadí mi ta jejich divná vůně, příště raději dám přednost Persilu 🙁 Zaujal mě ten konopný šampon 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   no tak to jsem na ty tablety tedy zvědavá, já s nimi nemám žádné zkušenosti. Sama si tablety nekupuji, přijdou mi docela neekonomické a neekologické. Vždy jsem měla jen nějaké z boxu. Na konopný šampon jsem hodně zvědavá, mám ho daný už v koupelně.

 5. Stáňa

  Hani,
  řekla bych, že obsah je fajn. já bych neužila dezinfekci na praní a opalovák (my jezdíme na dovolenou v době, kdy balím spíš pláštěnku než opalovák, a v létě se neopaluju, ale pakuju do stínu). Ty tablety na čištění myčky přestřelené budou, myslím, že normální cena je tak od těch 70 do 90 Kč. Já do myčky kupuju brandy řetězců (Denkmit, W5, Domol) – jsou výrazně levnější a přijde mi, že efekt mají srovnatelný.
  Jinak Superboxům zatím odolávám. Objednávám si Glanzboxy, Poslední dva mi přišly vydařené… Až jednou podlehnu, tak to stejně bude jídelní box – já jsem víc přes jídlo než kosmetiku 😀
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já používám nějaké SPF pořád, mám hodně citlivou pleť a hned se spálím. Desinfekce na oblečení mě zaujala a slyšela jsem na ni hodně chvály, tak ji taky ráda vyzkouším. Já jinak moc praní neřeším, mám vždy nějaký obyčejný gel nebo prášek a pak voňavou aviváž. Na ty jídelní superboxy taky vždy koukám, ale nevím, jestli bych to využila. Jím docela obyčejná jídla a přes školní rok mám většinou snídani a oběd u nás v jídelně.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   to se někdy stává, že tam vše člověk nevyužije. Já naštěstí mám hromadu kolegyň a kamarádek, které mohu taky podělit.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   já jsem s boxem taky spokojená. Tablety někomu věnuji. Ocet s kyselinou používám běžně na čištění, když mi dojde třeba sidolux.

 6. MonalisabeautyERiAnna

  Milá Hani, z boxíku bych využila asi vše, kromě opalovacího přípravku, jen produkty ve mne budí pocit 50/50. Jsou to prima věci, ale asi úplně mne nenadchly. Co člověk, to názor a potřeba. Měj krásný víkendový den. papa ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   když porovnám tento box s posledním Glanz boxem, tak tentokrát vyhrává ten druhý. Opalovací věci používám, jsem děsná citlivka:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *