Můj superbox speciál: léto 2020

Krásný den, 

dneska se podíváme na obsah superboxu speciál, který je zaměřený vždy na kosmetiku a drogérii. Objednávám si vždy jen ty kosmetické speciály, které mám ráda. Tentokrát jsem poněkud rozčarovaná, protože mi box měl přijít na konci června a po dlouhých peripetiích mi přišel až v druhé polovině července. Ještě jsem měla vybranou dopravu kurýrem a musela jsem místo toho do zásilkovny. Já třeba neřídím, takže mě tam brala mamka autem, ale jinak bych si musela vzít taxi, což mě prostě štve.

co box obsahoval:

 • antiperspirant Rexona Maximum Protection Clean Scent
 • Gliss maska na vlasy
 • Somat Duo čistič myčky
 • Dove sprchová pěna s kokosem
 • Ziaja Kozí mléko dvoufázový odličovač
 • La Rive čistící tekutina na ruce s glycerinem
 • Lanza mýdlo na praní
 • kapsle na praní Persil Odor Neutralizer
 • zubní pasta Colgate
 • zubní kartáček Colgate Bamboo Charcoal
 • aviváž Silan Senstitive & Baby
 • Depilan krém intimní
 • Bref Aktiv + Chlorin
 • Frisco Bellini

Znáte mě, já mám velmi ráda kosmetiku, ale zde se objevují spíše praktické věci do domácnosti, které sice využiji, ale zase mě tolik nenadchly. Co u mě nemá využití, jsou tablety do myčky – nemám myčku. Kapsle na praní se hod vždy, i když si myslím, že nejsou moc ekologické a ani ekonomické:-) Aviváž ráda vyzkouším, tuto verzi jsem nikdy nekupovala, ale Silan mám jako značku ráda. Mýdlo na praní si schovám, tu a tam něco peru v ruce, tak se bude hodit.

Zubní pasta vypadá dobře, mám teď z různých boxů zásoby:-) Na kartáček jsem zvědavá, jeden bambusový jsem už měla a strašně mi ničil dásně. Blok do WC je užitečná věc, to se doma vždy hodí. Čistící tekutina je něco jako antibakteriální gel, kterých mám doma momentálně dost, ale situace není úplně růžová, takže si myslím, že na ni ještě dojde.

Depilan bývá v těchto boxech fakt často, mám doma ještě dvě balení minimálně. Masky na vlasy používám ráda a Gliss je moje oblíbená značka, takže se na testování těším. Kokosovou pěnu jsem měla už v jiném boxu a dodělala jsem ji na začátku měsíce. Jako pěna je skvělá, asi bych měla raději jinou parfemaci, ale bez problémů ji spotřebuji. Rexona byla také v Glanc boxu, zrovna ji používám. Mám raději spreje bez hliníku, ale zase ji nevyhodím, že? Nakonec je tu dvoufázový odličovač, který nepoužívám, nedělá mi dobře na oči.

Sice využiji velikou část produktů, ale že bych si z něčeho sedla na zadek, tak to tedy ne. Jsou tu věci, které byly v Glanc boxu, zase je tu Depilan. Navíc jsem tam měla to Frisco, které podle mě do kosmetického boxu vůbec nepatří. Místo něj bych ocenila třeba sprchový gel nebo krém na ruce. 

Jak se obsah líbí vám? Objednali byste si box také? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Můj superbox speciál: léto 2020

 1. Marta

  Hani, no něco bych z toho boxu využila, například ty čistící tablety do myčky. Aviváž už nepoužívám léta, páč je to neekologické a ani oblečení to nepřináší užitek. Navíc mi vadí i ta vůně. Mám ráda, když voním jen parfémem a ne směsicí vůní, to nesnáším. Ten zbytek dobrý. Já tyhle boxy znám jen z blogů, nikdy jsem se neodhodlala si nějaký objednat. Měj pěknou neděli.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám aviváže moc ráda kvůli vůni, naopak nemám myčku…Já mám pro tyto různé boxy celkem slabost, ráda si je objednávám a těším se na překvapení:-)

 2. Lucie

  Ahoj, celkem mě překvapuje to Frisco, v boxu zaměřeném na kosmetiku a drogerku bych ho nečekala. Obsah samotný by byl pro mně až na tablety do myčky využitelný, ale že bych ho označila za zajímavý, nebo super, to asi ne.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně. Jinak jsem četla, že někdo tyto tablety používá na čištění pračky, tak to možná taky zkusím.

 3. Stáňa

  Já bych asi využila všechno, jen aviváž asi ne. Používám ji velmi zřídka a naopak bývá často v boxech, takže mám zásoby. Superbox si neobjednávám – stačí mi Glanc box a občas ulovený DM box. Možná ho někdy taky zkusím. Ale já jsem obecně spíš přest jídlo 😀
  Frisco bych brala jako dárek navíc a tohle by mne vyloženě potěšilo. Objevila jsem ho díky Brandnoozboxu, zachutnalo mi a od té doby si ho občas koupím 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám aviváže ráda a neumím s nimi moc šetřit. Ty s DM boxy máš mnohem větší štěstí než já, povedlo se mi ho ulovit teď poprvé. Jinak já jsem taky dost na jídlo, ale jídelní superbox mi přijde docela drahý na to, abych si ho každý měsíc objednala a pak z něj třeba půlku nejedla. Frisco bych ti hned dala:-)

 4. Helena

  Jsou, více méně, takové praktické věci, v domácnosti se asi spotřebují. Ale radost z překvapení bych asi neměla.
  Haničko, měj hezký den, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *