Mint Choc Mini Chocolate paletka, Makeup Revolution

Krásný den, 

nedávno jsem si pořídila malou paletku od značky Makeup Revolution. Jedná se o variantu Mint Choc Mini Chocolate paletku. Paletka je na eshopu pořád dostupná, koupíte ji zde. Stála mě 199 Kč.

Balení je pevné plastové. Víčko je opět s reliéfem tabulky čokolády. Tentokrát je na víčku i zelená barva, která symbolizuje právě tu „mint“ záležitost. Uvnitř paletky je osm stínů a pěkně velké zrcátko, ve kterém se pohodlně nalíčíte.

Uvnitř je tedy celkem osm očních stínů, které mají buď matný nebo třpytivý finish. barvy jsou vysloveně podzimní, takže si ji v poslední době dost užívám. Kromě hnědých a zlatých barviček tu najdete matnou meruňkovou a matnou modrozelenou, na kterou jsem se nejvíce těšila.

Právě tato barva je největším zklamáním, protože je docela dost prašná a taky je hodně málo pigmentovaná. Šest stínů má menší relify, dva jsou větší. Jedním z nich je béžová s jemným shimmerem a třpytivá světle zlatá. Se stíny se celkem dobře nalíčím, ale mám jeden problém. Chybí mi tam světlá matná barva, kterou dávám na celé víčko. Je to škoda, jinak by to byla ideální paletka na cestování:-)

Máte také nějakou barvu očních stínů, která vás vždy zláká (jako mě třeba zelená)? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Mint Choc Mini Chocolate paletka, Makeup Revolution

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      jak jsem psala už někde jinde, šedivou já vůbec nenosím, maximálně nějakou stříbrnou třpytivou, ale jinak mi moc nesluší. Oním stínům podlehnu úplně snadno, mám ráda barvy a paletky mě baví:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *