Menší nákup na eshopu elnino

Krásný den,

minulý týden jsem využila nějaké akce a udělala jsem takový menší nákup na eshopu elnino. Doma mi došly nebo dochází některé typy produktů a hlavně mě jedna youtuberka úplně nalákala na jeden kousek dekorativní kosmetiky.

Jestli tipujete, že se jedná o paletku očích stínů, tipujete dobře:-D Helča v posledních dvou videích ukazovala paletku z vánoční kolekce Mrs. Claus od NYX. Zaujala mě studená varianta v odstínu č. 02 Up to Snow Good. Cena paletky byla 354 Kč.

Na eshopu byla akce, že při nákupu značek NYX, Mixa, Garnier, Loreal atd. nad určitou sumu je doprava zdarma. To se mi líbilo. Do košíku jsem přihodila tedy novinkový šampon Loreal Elseve Bond Repair za 200 Kč a hned byla doprava zdarma. K nákupu vlasové kosmetiky nad 200 Kč byl ještě jako dárek takový speciální masážní kartáč na pokožku hlavy.

Doma mám načaté poslední balení hydrogelových polštářků pod oči, takže jsem věděla, že bude nutné někde doplnit zásoby. Většinou si kupuji ty od Gabrielly Salvete práve zde na elnino, protože tu mívají nejvýhodnější cenu. Zjistila jsem nedávno, že rozšířili sortiment a mají další typy těchto polštářků. Ty jsem si tedy tentokrát objednala. Jedny jsou s kyselinou hyaluronovou a druhé rozjasňující s vitamínem C. Cena jednoho balení je 115 Kč.

Zvykla jsem si dopřávat rukám i nohám speciální masky, když si doma dělám mani/pedi. Je to ale jednorázová záležitost, za kterou se mi nechce moc utrácet, a tak si většinou kupuji ty levnější masky. Zde cenově nejlépe vyšly ty od Gabrielly Salvete, které jsem už několikrát měla. Cena jedné masky je 38 Kč.

Jelikož jsem nakoupila produkty od značky Gabriella Salvete nad určitou částku, jako dárek jsem obdržela multifunkční paletku stínů, rozjasňovačů a tvářenk z limitované kolekce Yes, I Do! You Are My Everything!. Paletka vypadá hezky, je v jemných růžových tónech a já ji asi schovám jako dárek pro někoho jiného.

Celkem jsem za tento nákup utratila 860 Kč. Jelikož jsem registrovaná na jejich stránkách, nějaké kačky se mi odečetly jako sleva. K tomu jsem měla poštovné zdarma a dostala jsem dva dárky. Samozřejmě jsem to prohnala přes plnou peněženku, takže se mi zase vrátí ještě nějaké korunky.

Jak se vám moje objednávka líbí? Už jste zkoušely nějaké hydrogelové polštářky pod oči? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Menší nákup na eshopu elnino

 1. Helena

  Safra, ty polštářky! Hned mi došlo, že je pořád nemám a tak by se hodily…
  Hani, děkuji za další! nakopnutí a přeji příjemný den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, pěkný nákup. Polštářky pod oči mě poslední dobou všecky pálí, takže nepoužívám, ale mám doma od Gábiny ty klasické zlaté. Ještě jsem doma měla Dermacol, ale to pálilo fakt dost, takže jsem je rozdala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám nyní načatou krabičku s těmi z MUR a jsem s nimi spokojená. Dermacolí byly divné, taky mě občas hodně pálily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *