Masky na tvář a oční okolí Relax – Isana

Krásný den,

nedávno jsem v drogérii Rossmann sehnala dva produkty z nové limitované edice Relax Somewhere Tropical od jejich interní značky Isana. Konkrétně se jedná o hydrogelovou masku a chladící polštářky pod oči. Obra produkty mají opravdu povedený design obalu a byly vyrobeny v Číně.

Hydrogelová maska Tropical

Tato maska je složená ze dvou kusů, spodní se přikládá na čelist a kolem úst, druhý je určený na oblast nosu, tváří, kolem očí a čela. Maska má mít příjemnou a svěží tropickou vůni. Obsahuje hyaluron a výtažky z manga a dračího ovoce, měla by pleť povzbudit a revitalizovat. Je určená pro všechny typy pleti.

To dělení na dvě části moc nechápu a ani mi moc nevyhovuje, ale zvládla jsem to. I když jsem se hodně těšila na příjemnou parfemaci, nic moc jsem necítila, což je škoda. Jelikož se jedná o hydrogelovou masku, na pleti byla příjemně chladivá a zklidňující, což jsem opravdu ocenila. Po aplikaci nebyla pleť nijak nepříjemně ulepená, ale extrémní výživu jsem nepocítila. Celkově jsem s maskou ale byla spokojená a dobře jsem si s ní odpočinula.

Polštářky pod oči Tropical

Různé chladivé a hydratační polštářky pod oči mám moc ráda a doma vždy nějaké mám, protože mívám často unavené oči. Tyto obsahují výtažky z dračího ovoce a ananasu. Jsou určené na jedno použití, dermatologicky testované. Nejsou to klasické hydrogelové polštářky jako třeba ty skvělé od Gabriella Salvete nebo od Dermacolu, ale jsou vyrobené z takového jemně vroubkovaného materiálu. Každý z nich mám ještě z obou stran takové plastové chrániče.

Polštářky mají z jedné strany takovou jemnější gelovou vrstvu, kterou se přikládají na kůži. Pod očima jsou moc příjemné, já jsem si je dala ještě chladit do lednice, abych jejich účinky zintenzivnila. Parfemaci jsem žádnou necítila, nijak mě nedráždily a skvěle jsem si s nimi odpočinula. Byla jsem spokojená, ale znám i lepší výrobky z této kategorie.

teda, ta fotka mi fakt moc nelichotí:-D

Zaregistrovali jste tuto limitku v drogérii Rossmann? Máte rádi chladivé polštářky pod oči? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Masky na tvář a oční okolí Relax – Isana

 1. Helena

  Tak hlásím, že jsem už vyzkoušela masku od tebe! Ale těžko porovnávat, zase jsem jich tolik neměla. Rozhodně to bylo příjemných 20 minut!
  Chladivá maska pod oči zní hrozně lákavě, ještě jsem nic takového neměla. Je čas to napravit.
  Hani, měj pohodový pátek! Helena

 2. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, zaregistrovala jsem je na nějakém blogu vzhledem k tomu, že my tu Rossmann nemáme. S přicházejícím podzimem jsem musela začít maskovat o něco víc, zase mi vyrašilo akné. Chladivé polštářky pod oči mám nejradši, člověk si je může dát kdykoliv a taky je to jediný, co si nemusím nijak umýt, jinak mi vadí i ještě do pleti zpracovávat sérum z plátýnkové masky. Někde jsem dokonce četla, že by se to nemělo, že ta pleť si vezme kolik potřebuje během doby působení.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   taky se momentálně dost věnuji maskám. Už jsem spotřebovala všechny plátýnkové, tak jsem se teď zaměřila na ty pytlíčkové a v tubě. Chladivé polštářky pod oči jsou skvělé, na ty nedám všeobecně dopustit. nejvíce mi vyhovují ty od Gabriella Salvete.

 3. Stáňa

  Já jsem tuhle limitku někde viděla, ale už si nepamatuju kde. Ale spíš u někoho na blogu, protože v Rossmannovi jsem už nebyla docela dlouho.
  Hezký den

 4. Lucie

  Ahoj, já byla v Rossmannu včera a limitku jsem nepotkala, ale je pravda, že to byl spíš rychlý nákup, co bylo v akci nebo výprodeji. Docela bych vyzkoušela, Isanu mám ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *