Maska na vlasy Natura Siberica – recenze

Krásný den, 

na začátku podzimu mi přišel balíček z mého oblíbeného eshopu s přírodní kosmetikou lilibela.cz, ve kterém se kromě jiných věcí ukrývala i maska na vlasy od značky Natura Siberica. S paní Julií z eshopu jsme se domluvili na spolupráci, ale přiznám se, že masku bych si objednala i tak:-) Za zbytek balíčku jsem normálně platila, byla to klasická objednávka:-)

Maska je určená na objem a lesk vlasů. Natura Siberica je moje oblíbená značka, skoro vše mi sedělo, jen jak jsem měla naposledy to trio Gzel, to byla tedy katastrofa. Naštěstí se zase vše vrátilo do normálu:-)

Maska je v pěkné plastové dóze se šroubovacím víčkem a ještě byla ukrytá v krabičce. Nápisy jsou všechny v angličtině a v ruštině. Design balení se mi moc líbí, ale u Natura Siberica je to standard:-) S víčkem se dobře manipuluje, snadno se šroubuje. Ta dóza není zbytečně těžká, to se mi líbí a oceňuji to:-)

Maska má světlou krémovou barvu a docela hutnou konzistenci. Parfemace je hodně jemná, taková přírodní, nenápadná. na vlasech není nijak cítit. Na vlasech by měla být 3 – 5 minut, tak jsem se přesně tímto návodem řídila. Měla jsem docela obavy, protože při smývání mi přišly celkem hrubé, ale byly znatelně těžší.

Když jsem je rozčesávala, tak to šlo překvapivě dobře. To bych byla bývala neřekla:-) Klasicky jsem si dala do vlasů tužidlo, upravuji je takto neustále. Přišlo mi, že jsou takové matné a těžké, ale dobrá, vyfoukala jsem je. Nebyla jsem úplně nadšená, ale pak jsem si šla sednout na gauč, dívala jsem se u toho na video a opravovala písemky. A najednou jsem se přistihla, jak si pořád sahám do vlasů. Byly takové nadýchané, obrovské, objemné…

Tak nakonec se mi maska dost líbí. Oceňuji ten efekt, který udělala na mých jemných vlasech, opravdu působí těžším dojmem, který je super:-) Ještě jednou děkuji eshopu lilibela.cz a paní Julii za masku:-)

Jakou speciální péči na vlasy používáte Vy? Vyhovuje Vám spíše přírodní vlasová kosmetika, nebo dáváte přednost té klasické? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Maska na vlasy Natura Siberica – recenze

 1. Vanessa J.

  Maska vypadá dobře, koukám, že jsi s touto značkou všeobecně spíš spokojená:) Já mám nejraději masku od Garnieru Banana Hair Food, ale teď čekám, až mi dojde Gestil Wonder, na ten jsem hodně zvědavá. Jinak mám radši přírodní masky, ale teď chci vyzkoušet nějakou lepší chemii 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak ta maska od Garnieru mi vůbec nesedla a dala jsem poloplnou dózu kolegyni, aby ji dodělala. Gestil Wonder neznám, tak pak napiš, jaké to bude:-) Já bych chtěla výhledově zkusit Kerastese, tak uvidíme po Vánocích:-)

 2. Terezah-style

  Snažím se používat více přírodní ale poslední dobou mě zlákaly produkty značek používající se v kadeřnictví a to jsou věci více chemické.. Natura Siberica mi jeden čas taky dělala společnost a asi ji opět zase zařadím do pravidelné péče.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   nějak mám pocit, že mi docela dost sedí přírodní vlasová kosmetika, ale teď jsem si taky nakoupila tu klasickou, třeba tu sadu od Tigi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *