Babiččino údolí – fotočlánek

Krásný den, 

pořád jedeme na vlně cestovatelského čtvrtku a mám tu další letní ohlédnutí. S rodiči jsme si udělali v srpnu dlouho plánovaný výlet do východních Čech. Jedno z míst, které jsem už dlouho chtěla navštívit, bylo Babiččino údolí.

My jsme tam dojeli až navečer a já byla fakt zničená tím horkem, tak jsem si to asi tak neužila jako rodiče. Ale díky tomu tam nebylo tolik lidí a nakonec to byla celkem příjemná procházka před večeří:-)

Po cestě zpět jsme minuli i zámek Ratibořice:-)

Po cestě zpátky jsme se stavili ještě v Hradci Králové, kde máme část rodiny. Takže na závěr můžete vidět jednu fotku, kde jsem já a malá Nikolka, dcera bratrance:-)

Bydleli jsme v krásném penzionu, kde byl naprosto luxusní sprchový kout, ve kterém jsem byla asi 4x:-D Musela jsem si ho dokonce i vyfotit:-)

Nikča:-)

Kam jste se v létě podívali Vy? Jezdíte i po Čechách nebo dáváte přednost zahraničí? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Babiččino údolí – fotočlánek

 1. Stáňa

  V létě jsme jezdili po Čechách – krátké výlety z chaty nebo chalupy. A dovolenou jsme si schovali na podzim – byli jsme v Černé Hoře – v NP Durmitor. Krásně nám vyšlo počasí, na túry idelál.
  V Babiččině údolí jsem byla jako holka na školním výletě – tak asi v páté třídě 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem v létě byla v Irsku a pak jsem taky podnikla pár výletů po Čechách. Ještě o nich napíšu:-) Do Černé hory bych se taky ráda podívala, nikdy jsem tam nebyla. Babiččino údolí jsem chtěla navštívit už dlouho a konečně se to povedlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *