Louka od Manufaktury – šampon a gel

Krásný den,

limitovaná edice Louka od značky Manufaktura mě hodně lákala, takže jsem si nakoupila docela dost produktů. O těch pleťových jsem vám už psala, dneska bychom se tedy podívali na zoubek sprchovému gelu a šamponu na vlasy.

Jemný vlasový šampon Louka

Šampon má pěkné balení s etiketou v opravdu povedeném designu. Lahev je plastová, víčko je vyklápěcí a dobře funguje. Plast je dost měkký, takže se lahvička hezky mačká a vše z ní jde bez problémů ven. Šampon nemá žádné další speciální vlastnosti, má prostě vlasy jen dobře umýt. To mohu potvrdit, vlasy myje bez problémů, nijak nedráždí vlasovou pokožku. Parfemace je moc příjemná, ale z vlasů není vůbec cítit, což je škoda.

Jemný sprchový gel Louka

Gel má totožné balení jako šampon, takže si dávejte v koupelně pozor. Odlišuje je barva samotného produktu, sprchový gel je totiž zelený, šampon takový hnědý s nádechem do žluta. Mělo by se jednat o detoxikační gel, což vlastně moc ani nechápu a nevím, jak bych to měla posoudit. Voní moc pěkně jako celá kolekce, ale bohužel ta parfemace nemá žádnou výdrž. Po spláchnutí prostě nic necítím. To je taková škoda, ta vůně je fakt skvělá.

Oba tyto produkty fungují dobře, je to prostě obyčejný šampon a obyčejný gel, nic výjimečného. Člověk by doufal, že aspoň parfemace bude přidanou hodnotou, ale není. Mám značku Manufaktura moc ráda, kolekce vypadala opravdu lákavě, ale vlastně nic není nějak extra super.

Vyzkoušeli jste něco z této limitky? Máte rádi značku Manufaktura? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

14 thoughts on “Louka od Manufaktury – šampon a gel

 1. vyzobaná slunečnice

  Hani, má to krásné balení. Já se přiznám, že mám ráda vůně jen u parfémů, které hojně používám a jsem naopak ráda, když na mě jiná vůně nezůstává a rychle vyprchá. Každý to máme jinak. Měj pohodový den.

 2. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, v Manufaktuře jsem byla zrovna včera, ale to už jsem ti psala. Zkouším teď ten jejich pivní šampon, v minulosti jsem tam kupovala spíš dárky a pro sebe snad akorát medovou kuličku do vany a krém na ruce jednou. Koukala jsem i na tu novou šípkovou řadu, ale tak nějak mě parfemace šípku neláká.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ten pivní šampon jsem měla a byla jsem s ním moc spokojená. Chtěla bych si ho na Dny Marianne pořídit znovu. Šípek musím očichat, ale zatím mě tato limitka nechává chladnou.

 3. Stáňa

  Hani, rozhodně mají produkty hezky design. To, že vůně dlouho nevydrží, mi speciálně u sprcháče nevadí, aspoň se mi to netluče s tělovým mlékem, pokud zrovna nemám nějaké ze stejné řady. Měla jsem od Manufaktury sprcháč a tělové mléko z řady s meruňkou a oboje vonělo taky krásně (a přiznám se, že už si nepamatuji, jestli vůně dlouho vydržela – právě proto, že je to věc, kterou extra nevyžaduji).
  Hezký den

 4. Lucie

  Ahoj, zkoušela jsem u kamarádky jen krém na ruce. Co se týká těchto produktů, asi bych od sprchového gelu a šamponu s cenou přes dvě stovky za kus čekala něco víc. Zrovna sprcháče jsou něco, co moc neřeším, bohatě si vystačím s těmi obyčejnými do padesáti kaček. Spíš investuji do pleťových krémů, sér, atd.

 5. Luci

  Ahoj Hanko, produkty mají velmi povedený design. Občas je používám jako dárky. Vyhovuje mi Meruňka – pečující sprchový olej, tam se mi zdá, že vůně i drží. Používám také v létě vůni Women 002 – mám v kabelce odstřik, takže během dne aplikuji vícekrát. Zkoušela jsem i nějaké krémy na ruce, ale zatím jsem nenašla takový, který bych chtěla koupit opakovaně. Mám oblíbené jiné.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Manufaktura má za mě jedny z nejhezčích obalů vůbec, ten design je krásný a nápaditý. Já jsem od nich taky kupovala dost věcí jako dárek pro nějakou kamarádku nebo kolegyni. Vůni Women OO2 neznám, měla bych ji zkusit. Z vůní jsem měla právě jen tu Louku a ta se mi líbila. Jejich krémy na ruce hezky voní, ale hydratační schopnost je těžce průměrná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *