Lookfantastic box: září 2021

Krásný den,

tentokrát si LFB pospíšil a dorazil mi domů hned první pátek v měsíci. Dost jsem se na něj těšila a hlavně jsem doufala, že tam bude něco na oči, protože doma nemám žádný pořádný oční krém, s kterým bych byla spokojená.

co box obsahuje:

 • Smoothing Body Efoliating, Ameliorate
 • linky na oči v peru, 3ina
 • rozjasňující plátýnková maska, Beauty Pro
 • hydratační maska na vlasy s aloe vera, Christophe Robin
 • krém na oči Palpebral Eylid Cream, SVR
 • balzám na rty, By Terry

Samozřejmě mě tělový peeling hodně zaujal, od této značky jsem ještě tento typ produktu nezkoušela. Peeling obsahuje kokosový olej, nějaké kyseliny a bambucké máslo. Zrníčka jsou spíše drobná, ale je jich dost. Parfemace produktu je moc příjemná, taková krémová.

Značku 3ina vůbec neznám, nikdy jsem o ní neslyšela. Linky v boxu mi udělaly radost. Je to klasický fix s pěnovým aplikátorem s úzkou špičkou. Oceňuji, že vybrali jinou barvu než černou. Já mám linky v tmavě hnědé s nádechem do vínova. Je to celkem unikátní odstín, už se těším, až ho vyzkouším.

Plátýnkové masky používám ráda a často, a proto i tato rozjasňující je dobrým tahem. Obsahuje kolagen, vitamin C a aloe vera. Měla by bojovat proti vráskám. Už jsem nějaké masky od této značky měla a byla jsem spokojená.

Vlasové masky u mě doma momentálně dost frčí, protože ty světlé vlasy potřebují speciální výživnou péči. Tato verze je určená pro suché vlasy, obsahuje zase nějaké kyseliny a taky šťávu z aloe vera. Maska má hodně výraznou parfemaci, která mě úplně neokouzlila, ale zase mi nijak extra nevadí.

S radostí jsem z boxu vybalila i produkt na oční okolí. Jedná se o krém na oční okolí s kyselinou hyaluronovou a komplexem omega. Krém je zjemňujíc a protivráskový. Má praktické balení s úzkou hubičkou.

Nakonec jsem si nechala pro mě nejslabší produkt – balzám na rty od značky By Terry. Tento kousek už v jednom boxu byl a přijde mi docela průměrný. Je bíle zabarvený, takže na mých rtech vypadá děsně.

Box mi nepřijde úplně špatný, ale ten balzám na rty mě docela zklamal. Proč je tu zase ten samý produkt? Jsem hodně zvědavá na ten oční krém, v poslední době nemám na tento typ krém vůbec štěstí. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Lookfantastic box: září 2021

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   ty linky mi naopak udělaly radost, já je nosím pořád. Nejvíce samozřejmě černé, ale mám doma i modré, petrolejové, fialové, hnědé a zelené.

 1. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, mě obvykle LF box moc nezaujme, a proto jsem ho ani nikdy nezkoušela objednávat. Oční krém mám svůj první a teda zrovna ne dobrý, šíleně pálí pod očima :-D. Z tohoto by mě nejvíc zaujala asi právě plátýnková maska.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tak s tím tvým očním krémem je to docela naprd. Taky jsem to zažila. Plátýnková maska byla moc příjemná, skvěle jsem si s ní odpočinula.

 2. Stáňa

  Hani, bíle zabarvený balzám mi přijde divný a pro mne by asi nebyly ani ty linky (nejsem zvyklá je používat). Zbytek bych bych využila, což je u mne v případě obsahu LF box vlastně dobré skóre 🙂 – jak nepoužívám moc kosmetiky, tak toho, co by se mi nehodilo, bývá víc.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to já toho samozřejmě používám mnohem více a hnědé linky mi udělaly radost, protože ty moje stávající od Yves Rocher už docela vysychají a opouštějí mě.

 3. Lucie

  Ahoj, ten balzám na rty bych ani nemusela zkoušet a věděla bych, že ten mi slušet nebude, už takhle na pohled vypadá divně. A proč je znovu součástí boxu, to moc nechápu, je přece tolik značek, tolik produktů, vůbec není nutný opakovat.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky mi přijde, že je to škoda, dávat do boxu to samé, co tam už bylo. Vím, že je v zahraničí dost oblíbený, je to ikonický produkt této značky, ale mě nijak neokouzlil.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   peeling na tělo jsem už dodělala a byl moc příjemný. Plátýnková maska se taky povedla, to byl skvělý relax.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *